Jandarma ekiplerinin denetimlerde tütün maddesi ele geçirildi.
Kocaeli İl Jandarma Komutanlığınca, kaçakçılıkla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalar neticesinde, Gebze ve Derince ilçeleri mülki sınırları içerisinde yapılan operasyonlarda; 78 bin 100 adet dolu makaron, 30 bin adet boş makaron, 58 kg kıyılmış tütün, 4 adet elektronik sigara sarma makinası ve 1 adet tütün kırma makinası ele geçirildi. Olay ile ilgili 3 şüpheli şahıs hakkında adli tahkikata başlanıldı.