KADİR GEDİKLİ’DEN BAŞARILI SPORCULARA BÜYÜK DESTEK

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

Gürcükapı Sahil Cafe işletmecisi ve aynı zamanda Darıca Belediye Bağımsız başkan adayı Kadir Gedikli’den Darıca Yıldız Spor Kulübü’ne büyük destek. 

2019 yılında öğretmen ibrahim Akdoğan ve Mustafa Kokoç başkanlığında kurulan, Voleybol ve basketbol branşlarında çalışmalarını sürdüren spor kulübünün çalışmaları devam ediyor. Alanında uzman 5 antrenör ve 2 asistan hocanın görev yaptığı Darıca Yıldızspor Kulübü’nde voleybol branşında 100’ün üzerinde lisanslı sporcusu mevcut. Kulüp geçtiğimiz sezonda Türkiye voleybol federasyonunun düzenlemiş oldu Kocaeli yerel liginde tüm kategorilerde 8 takım ile mücadele etmiş genç kızlar kategorisinde Kocaeli 4. sü ve yıldız kızlarda Darıca ilçemizde bugüne kadar kız voleybol kategorisinde en büyük başarıyı göstererek Kocaeli 2’ncisi olmuştu. Spor Kulübünün sportif başarıları karşılıksız kalmadı. Gürcükapı sahil cafe işletmecisi ve aynı zamanda Darıca Belediye Bağımsız başkan adayı İş insanı Kadir Gedikli, spor kulübünün yeni formalarına sponsor oldu. İş İnsanı Kadir Gedikli akşam takımın antreman yaptığı spor salonuna giderek yeni formaları dağıttı.  Antreman sonunda da  aynı zamanda sporcu velisi olan kulübün destekçilerinden Batıyakası Medya program yapımcısı İbrahim Keskin ile birlikte sporculara baklava ikramında bulundular.

Gürcükapı Sahil Cafe işletmecisi ve aynı zamanda Darıca Belediye Bağımsız başkan adayı Kadir Gedikli, spor kulübünün kısa bir süre önce kurulmasına rağmen sportif başarılara imza atmalarından oldukça mutlu ve gururlu olduklarını bu nedenle onlara sponsor anlamında destek olmak istediğini ifade ederek desteklerinin bundan sonra da devam edeceğini, takımın önümüzdeki zamanda da yeni başarılara imza atacağından hiç kuşkusunun olmadığını söyledi.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap