KALEPARK ‘’MÜSTESNA’’ HİZMETE GİRDİ

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

Darıca Kale Parkta yapımı tamamlanan Müstesna Kafe Restoran hizmete girdi. Müstesna Kafe’nin ilk müşterilerini ziyaret eden Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, “Darıca’nın eşi benzeri az bulunan “Müstesna” kafe restoranı var artık” dedi.

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ve AK Parti Darıca İlçe Başkanı Köksal Şakar, Kale Park’ta yapımı tamamlanan Müstesna Kafe Restoran’ın ilk müşterilerini ziyaret ederek ‘afiyet olsun’ dileklerini iletti. Başkan Muzaffer Bıyık şunları söyledi:“Darıca’nın eşi benzeri az bulunan ‘Müstesna’ Kafe Restoranı var artık. İlçe Başkanımız Köksal Şakar ile birlikte; Kalepark yenileme çalışmaları kapsamında yapımını tamamladığımız Müstesna Kafemizi ziyaret ederek hemşehrilerimizle bir araya geldik.

“VATANDAŞLARIN ŞİKAYETLERİ VARDI”

Daha önceden burası özel bir işletmeydi. Hem fiyatlar hem de hizmet konusunda vatandaşlarımızın şikayetleri vardı. 3 yıl önce burayı aldık biz mahkeme yolu ile. Alım işlemi başladıktan sonra hızlı bir şekilde hem alt taraftaki atıl yeri otoparka dönüştür hem de yan taraftaki oyun alanlarını yeniledik. Sonrasında meydanı biraz daha elden geçirerek peyzaj çalışması ile ‘Kale Park’ı kendine ‘Müstesna’ bir hale geçireceğiz.

“ESKİ DARICA CANLANACAK”

Çalışanlarımızın güler yüzü ile fiyat politikası ile Darıca Belediyesi’nin Sosyal Tesisleri halkasına bir yenesini daha ekledik. Çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Güzel bir mekan oldu. Vatandaşlarımızın mutlu olması bizleri de sevinçli ediyor. Anıtlar Kurulu ile görüşmeler halindeyiz. En kısa zamanda da kalenin surlarını da elden geçireceğiz. Burada eski Darıca’yı canlandıracağız. ”

“İLÇENİN SOSYAL HAYATINA KATKI”

AK Parti Darıca İlçe Başkanı Köksal Şakar da ilçeye kazandırdığı bu güzel eser için Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’a teşekkür etti. Şakar, “Darıca’ya bu güzel mekânı kazandırdığı için Başkanımız Muzaffer Bıyık’a teşekkür ediyoruz. Müstesna Kafe Restoran, ilçemizin sosyal hayatına büyük bir katkı sunacak. Burada Darıcalılar, güzel vakit geçirecekleri bir mekâna kavuşmanın sevincini yaşayacaklar” dedi.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap