KARS GRAND ANİ’DE MUHTEŞEM GECE

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

Kars Grand Ani Otel yönetimi, 24 kasım öğretmenler günü için düzenlenen muhteşem gece herkesten tam puan aldı.

 Kars’ın gözde otellerinden biri olan Kars Grand Otel’de öğretmenler günü  muhteşem bir geceyle kutlandı. Programa yoğun katılım gerçekleşti. Geceye Pınar Eliçe, Selma Geçer ve Besteci- şair Ahmet Selçuk İlkan gecenin yıldız isimlerindendi. Gece Eliçe’nin dansı ve Azeri türkülerle devam etti. Muhteşem gecede Ahmet Selçuk İlkan’ın Kars’a özel yazdığı şiir Grand Ani Otel’de ilk kez seslendirildi.

‘’KARS’TA GÜZEL’’ ŞARKISI GECEYE DAMGASINI VURDU! 
Ahmet Selçuk İlkan’ın Kars için yazıp Bestelediği ve şarkılaştırdığı şiir, gecede herkesin beğenisini kazandı. Grand Ani Otel Yönetimi,  İlkan’ın yazdığı  bestenin bütün telif haklarını satın aldığı Kars’a özel yazılan şiir herkesten tam puan aldı. 


Gran Ani Otel yönetimi;  ‘’ Kars’a bir şiir yazdırdık onu da Ahmet Selçuk İlkan şarkılaştırdık. Tüm hakları bize ait olup şarkıyı tüm Karslılara hediye ediyoruz.’’ Dedi.

‘’ŞARKI İÇİN ‘GRANDE ANİ OTEL’ DE İKİ AYRI KLİP ÇEKİLECEK’’,

Şarkı hakkında açıklama yapan İlkan şunları söyledi; ‘’ Farklı bir aranjeyle hem Kars için hem Kars’ımızın en özel oteli için özel yorumlandık. Ve böylece Kars’a özel ‘Kars’ta Güzel’ eserini iki ayrı versiyonla müzikseverlerin beğenisine sunduk. Bu eser için ‘Grand Ani Otel’ de iki ayrı klip için çalışmalara başladık’’. Dedi

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap