KAYMAKAM KARA AİLE ZİYARETLERİYLE VATANDAŞLARLA İÇ İÇE

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

Darıca Kaymakamı Yüksel Kara, yerel yönetimde vatandaşların sesine kulak vermek ve sorunlarını dinlemek için her hafta 10 aileyi ziyaret ediyor.

Darıca Kaymakamı Yüksel Kara, her hafta 10 aileyi ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinliyor. Kaymakam Kara, bu hafta ev ziyaretleri için Fevzi Çakmak Mahallesi’nde bulundu. Kaymakam Kara, yaptığı açıklamada, “Vatandaşlarımızın sorunlarını ve taleplerini doğrudan duymak için her hafta en az 10 aileyi ziyaret ediyoruz. Bu hafta ev ziyaretlerimiz için Fevzi Çakmak Mahallesi’ndeyiz. Amacımız, vatandaşlarımızın yaşadığı mahallelerdeki ihtiyaçlarını, beklentilerini ve sorunlarını daha iyi anlamak ve çözüm üretmek” dedi.

“SORUNLARIN ÇÖZÜME KAVUŞMASINI BEKLİYORUZ”

Ailelerin evlerinde yapılan ziyaretler, vatandaşlarla daha samimi bir ortamda iletişim kurmayı ve onların ihtiyaçlarına daha hızlı yanıt verilmesini sağlıyor. Kaymakam Kara, bu yaklaşımın yerel yönetimde katılımcılığı ve etkileşimi artırdığını belirtti. Vatandaşlar da Kaymakam Kara’nın ev ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, mahallelerindeki sorunların daha iyi anlaşılmasını ve çözüme kavuşturulmasını beklediklerini dile getirdiler. Darıca Kaymakamı Yüksel Kara, bu tür ziyaretlerle mahallelerdeki ihtiyaçlara daha hassas bir şekilde yanıt vererek, toplumun refah ve huzurunu artırmayı amaçlıyor.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap