KOSHADOS 15 BİN KİŞİLİK BİR AİLE OLDU!

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

Kocaeli Sportif Havacılık ve Aktif Doğa Sporları Derneği (KOSHADOS) 7 Bölümünden biri olan Basketbol Bölümü için büyük bir Aile yemeği gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık,  Darıca Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü Başkanı Hüsamettin Ergül ve basketbol oyuncuları ile aileleri katıldı.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan KOSHADOS Yönetim Kurulu Başkanı Emre Polat, derneğin çalışmalarını ve faaliyetlerini anlattı. Polat, dernekte 7 dalga çalışmalar yer aldığı basketbolunda bu bölümlerinden biri olduğunu ifade ederek özellikle çocukların ve gençlerin basketbola büyük ilgi gösterdiğini ifade ederek bu sayede öğrencilerin daha kontrollü ve bilinçli spor yapma imkanı bulduklarını söyledi. Polat konuşmasında;’’ Derneğimizin 7 faaliyet alanlarında yaklaşık  15 bine yakın insana hizmetlerde bulunuyor ve bölgemize her anlamda katkı sunmaya devam ediyoruz. Katılım sağlayan emeği geçen tüm ailelerimize teşekkür ediyorum. Bizlere her konuda destek ve katkılarından dolayı Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık  ve değerli ekibine ilgi ve alakalarından  dolayı çok teşekkür ederiz. ‘’ dedi.

Koshados Spor Koordinatörü Hakan Çelik’te gecede yaptığı konuşmada Basketbol alanında yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi ve ‘’Biz Büyük bir Aileyiz. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ‘Ben Sporcunun Zeki Çevik ve Ahlaklısını Severim’ sözünü kendimize hedef edindik çalışmalarımız o doğrultuda devam ediyor.’’ sözleriyle  konuşmasını sonlandırdı.

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ta belediye olarak ilçe genelinde bugüne kadar  spor alanında yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgi verdi ve ‘’ Böyle güzel bir birlikteliği sağlayan KOSHADOS Yönetimine ve değerli ailelerimize  misafir perverliklerinden ötürü çok teşekkür ederim.’’ dedi.

Konuşmaların ardından Dernek Başkanı Emre Polat, desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’a ve  kulüp antrenörlerine günün anısına plaket takdim etti.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap