KÖŞKER, GEBZE CENTER’DA GÖNÜLLERE DOKUNDU!

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

AK Parti Gebze Belediye Başkan aday adayı Adnan Köşker seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Başkanlık döneminde olduğu gibi yine vatandaşlarla iç içe olmaya devam eden ve gönül köprüleri kuran Köşker, Gebze Center AVM’de 7’den 77’ye vatandaşlarla kucaklaştı. Köşker’e özellikle genç kuşağın ilgisi yoğun oldu. Efsane Başkanı karşılarında gören Gebzeliler başarı dileklerini ilettiler. Gebze’nin her karışında hizmet ve eserleri bulunan Köşker’in yeniden göreve talip olmasından mutlu olan Gebzeliler açık destek verdiler. Gebze halkı temennilerini “Gebze tarihinin en halklı belediye başkanı gönül belediyeciliğini en güzel şekilde uygulayan başkanımız dün olduğu gibi bugün de yanımızda. Biz onu seviyoruz o da Gebze’yi seviyor. Kentin gelecek vizyonunda onun proje ve ufkuna ihtiyaç var” sözleriyle ilettiler.

AYNI AŞK VE HEYECANLA YOLA ÇIKTIK

Başkanlık dönemindeki enerjisinden hiç bir şey kaybetmeyen Adnan Köşker, vatandaşların yüzündeki tebessümün en büyük moral kaynağı olduğunu ifade etti. Köşker, “2009 seçimlerinde aday olduğumuzda nasıl bir heyecan yaşadıysak bugün de aynı heyecanı yaşamaktayız. İlk günkü aşkla çıktığımız bu yolda Gebzeli hemşerilerimizin desteğini görmek bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor.

Gittiğimizde her yerde insanların bizi sevgiyle karşılaması, başkanlık dönemimizde yaptığımız çalışmaları takdir edip anlatmaları azmimizi ve şevkimizi artırıyor. Sıklıkla ‘İnsanları mutlu etmek en büyük projemizdir’ vurgusunu yapmıştık ve bunu başarmış olmanın huzuru içerisindeyiz. Gebze’ye değer katan, insanların hayatını kolaylaştıracak yeni eserleri kazandırmanın arzusu içerisindeyiz.”dedi.

İNSAN HAKLARI GÜNÜ MESAJI

Öte yandan Köşker Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’nin kabulünün 75’inci yıl dönümü olması vesilesiyle 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü’nü tebrik etti. Bu önemli günde başta Filistin ve Gazze olmak üzere tüm mazlum ve mağdurların yanında olduklarını söyledi.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap