Bölgesel Amatör Lig 2. Grup lideri temsilcimiz Gebzespor bugün sahasında Uzunköprüspor’u ağırlıyor. İlk yarının bitimine 4 maç kala 12 puan hedefleyen devreye kayıpsız girmenin hesaplarını yapan Teknik Direktör Özgür Vurur’un talebeleri bugünkü maçtan mutlak galibiyetle ayrılmak için sahaya çıkıyor. Saat 14:00’te Gebze Alaettin Kurt Stadında oynanacak maçı Kırıklale bölgesinden Onur Aydoğan yönetecek.
LİDER GEBZESPOR UZUNKÖPRÜSPOR’LA OYNUYOR
![](https://batiyakasitv.com/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-07-at-10.18.23-1-2.jpeg)
Bu haberi paylaş
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap
yorum Yap