MESUT IŞIK’A BÜYÜK ÖDÜL

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

GYSİAD’ın bu yıl 21.’sini düzenlediği Sarı Kırmızı Kareler Fotoğraf ve İçerik Yarışması Ödülleri, sahiplerini buldu. Gazetemiz Marmara Hayat imtiyaz sahibi ve DHA Gebze Muhabiri  Mesut Işık da 3. olarak ödül almayı başardı ve göğsümüzü kabarttı.

Galatasaraylı Yöneticiler ve İş Adamları Derneği GYSİAD’ın bu yıl 21.’sini düzenlediği Sarı Kırmızı Kareler Fotoğraf ve İçerik Yarışması Ödülleri, dün gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Ödül töreni, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Rams Park Özhan Canaydın Salonu’nda gerçekleştirildi. Törene Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Niyazi Yelkencioğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Sarıkaya, Eray Yazgan, Rıza Morova, Quick Sigorta Genel Müdürü Eyüp Özsoy, 1905 GSYİAD Başkanı İbrahim Hatipoğlu ve  üyeler hazır bulundular.

DURSUN ÖZBEK VERDİ

Gebze’nin duayen gazetecilerinden Mesut Işık da ödül alanlar arasındaydı. Üçüncü olarak göğsümüzü kabartan Mesut Işık’ın ödülünü, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek verdi. Törenin ardından katılımcılar, yarışmada dereceye giren eserlerin yer aldığı sergiyi gezdi. Öte yandan tören sonrası duygu ve düşüncelerini dile getiren Mesut Işık, “Bir kez daha beni bu ödüle layık gören jüri üyelerine teşekkürlerimi sunuyorum. Gazetecilik ve fotoğraf, benim için bir tutku. Bu tutkunun ödülünü almak da ayrı bir keyif” ifadelerini kullandı.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap