MHP İL YÖNETİMİ KADIN KOLLARI İLE KOCAELİ’Yİ ELE ALDI

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

MHP Kocaeli İl Başkanı Murat Nuri Demirbaş, İl Kadın Kolları Başkanı Elif Demirci öncülüğünde kadın kolları üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Toplantıda, Kocaeli’nin daha ileri noktalara taşınabilmesi için istişarelerde bulunuldu. Kocaeli il teşkilatı olarak bir araya gelen Murat Nuri Demirbaş ve kadın kolları üyeleri, ilin daha fazla kalkınması ve gelişmesi için neler yapılabileceğini ele aldılar. Toplantı, millete hizmet yolunda birlikte yürüdükleri kadın kollarının görüşlerini ve katkılarını dinleme amacı taşıdı.

“KOCAELİ’Yİ DAHA İLERİYE TAŞIYACAĞIZ”

Demirbaş, yaptığı açıklamada, kadın kollarının MHP’nin siyasi çalışmalarına nezaket ve zarafet getirdiğini ve ilin en büyük gücünün teşkilatın birliği ve dayanışması olduğunu vurguladı. Kadın kollarının partiye olan katkıları ve destekleri için teşekkür etti. Kocaeli il teşkilatının birlik ve dayanışma içinde çalışarak Kocaeli’nin daha ileriye gitmesi için çaba harcadığını belirten Demirbaş, ilin ihtiyaçlarına daha iyi yanıt vermek için teşkilat olarak birlikte çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

“SİYASETE NEZAKET VE ZARAFET GETİRDİNİZ”

Gerçekleştirilen toplantı sonrası açıklamalarda bulunan MHP Kocaeli İl Başkanı Murat Nuri Demirbaş, “İl Kadın Kolları Başkanımız Elif Demirci öncülüğünde fedakar kadın kollarımızla kahvaltıda bir araya geldik. Görüşmelerde Kocaeli’mizi daha ileri noktalara taşıyabilmek için istişarelerde bulunduk. Millete hizmet yönünde her zaman, fedakarca beraber yürüdüğümüz sizler; siyasete nezaket ve zarafet getirdiniz. Katılımınız, mücadeleniz ve destekleriniz için teşekkür ederim. İlimizin en büyük gücü, teşkilatımızın birliği ve dayanışmasıdır” dedi.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap