MİMAR ABDÜLHAMİT SUBAŞI, DARICA BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
3 Min Okuma

“Darıca’ya vefa borcumu ödemek için adayım”
Darıca’da geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen genç iş insanı mimar Abdülhamit Subaşı, mensubu olduğu ve ilçe yönetiminde yer aldığı İYİ Parti’den Darıca Belediyesi meclis üyesi aday adayı oldu. Subaşı, Darıca’ya olan vefa borcunu ödemek için bu göreve talip olduğunu söyledi.
Abdülhamit Subaşı’nın İYİ Parti Darıca İlçe Teşkilatı’nda gerçekleştirdiği meclis üyesi aday adaylığı açıklamasına siyaset, iş ve sivil toplum kuruluşları tarafından yoğun bir katılım olurken, Subaşı’ya ciddi bir teveccüh gösterildiği gözlendi. Programa, İYİ Parti Darıca İlçe Başkanı Soner Kartal, önceki dönem İYİ Parti Darıca İlçe Başkanı Gencay Yıldıztekin, CHP Darıca Belediye Başkan aday adayı Tuncer Saltaş, Marmara KAISİAD Başkanı Şamil Yalçın, Darıca Karslılar Dernek Başkanı Ali Şen, iş insanları, ilçe yöneticileri, ilçe kadın ve gençlik kolları, çok sayıda partili katıldı.
DOĞMA BÜYÜME DARICALI
Sözlerine kendisini tanıtarak başlayan Abdülhamit Subaşı, “Mimarım. Subaşı Mimarlık adında kurucusu olduğum inşaat firmasında ağırlıklı Kocaeli çevresinde olmak üzere Türkiye geneli organize sanayi bölgelerindeki firmalara proje ve taahhüt hizmetleri sunmaktayız. Aslan Ardahan, doğma büyüme Darıcalıyım” şeklinde konuştu.
“DARICA, İYİ BELEDİYECİLİK İLE TANIŞACAK”
Meclis üyeliği görevini kendi adına ‘gereklilik’ olarak belirten Subaşı, “2024 yerel seçimleri münasebetiyle doğduğum büyüdüğüm ve şimdi de ticaret yaparak yaşamımı iade ettirdiğim Darıca’mızın belediye meclis üyeliğine talip olduğumu bildirmek istiyorum. Bu benim için gereklilik, hatta Darıca’mıza olan borcumu ödemem için vesile olacak bir görevdir. İnanıyorum ki milletimizin teveccühü ile Darıca’mız, ülkemizin birçok yerinde olduğu gibi iyi belediyecilik ile tanışacak, Darıca iyi olacaktır” dedi.
“SİYASETİN RANT İÇİN YAPILMADIĞINI ANLATACAĞIZ”
Siyasetin rant için yapılmadığını göstermek için yola çıktığını söyleyen Subaşı, “İyiler hareketi, genel başkanımızın öncülüğünde yürekli, cesaretli, mücadeleci, dava arkadaşlarımızın kurduğu bir harekettir. Biz de inşallah liyakatli kadrolarımızla siyasetin rant için yapılmayacağını Darıca’mızda ve memleketimizin birçok yerinde yaptığımız çalışmalarla anlatacağız” dedi.
SUBAŞI TEŞEKKÜR ETTİ
Konuşmasının sonunda protokole ve misafirlere teşekkür eden Subaşı, “Allah çıktığımız bu yolda bizleri muzaffer kılsın. Son olarak bu dönemde bana destek olan başta ailem olmak üzere, il başkanım Nusret Acur, ilçe başkanım Soner Kartal, önceki dönem il yöneticimiz Fatih Kürşat Demir, önceki dönem ilçe başkanlarım Gencay Yıldıztekin, Hüseyin Gündüz, Şazım Boztaş, burada bulunan ve desteklerini esirgemeyen dernek başkanlarım Şamil Yalçın ve Ali Şen, partimizin kıymetli yöneticileri ve buraya benim için gelen değerli misafirlerime teşekkürü bir borç bilirim” diyerek sözlerini noktaladı.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap