MUHAMMET MUSTAFA AYAN ARTIK DELİKANLI

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

Gebze bölgesinin tanınan ve sevilen iş insanlarından, Esayan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Ayan, erkekliğe ilk adımını atarak sünnet olan oğlu Muhammet Mustafa için masalsı bir sünnet düğünü gerçekleştirdi. İş, siyaset ve Erzurum camiasının akın ettiği muhteşem düğün, görülmeye değerdi.

Erkan Ayan’ın mutlu günü. Bölgemizin önde gelen iş insanlarından Erkan Ayan, oğlunu sünnet ettirdi. İş dünyasındaki başarısının yanı sıra, Erzurum federasyon dernek ve sivil toplum kuruluşlarındaki aktifliği ile tanınan Ayan’ın yakışıklı evladı Muhammet Mustafa için düzenlediği sünnet düğününe, yoğun bir katılım oldu.

DÜĞÜN ALANI DOLDU TAŞTI

Şişecam Sosyal Tesisleri Cammekan Restoran’da gerçekleşen düğüne; Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, MHP Kocaeli İl Başkanı Murat Nuri Demirbaş, İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Nusret Acur, CHP Kocaeli İl Başkanvekili Baran Aydın, AK Parti Darıca İlçe Başkanı Köksal Şakar, AK Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, MHP Darıca İlçe Başkanı İlhan Yaşar, Gebze Ticaret Odası Başkanı Abdurrahman Aslantaş, Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyonu Başkanı Tekin Dursun, KEDFE Kurucu Başkanı Gencay Yıldıztekin, Erzurum Oltu Dernekler Federasyonu Başkanı Taner Sağlam, spor camiasının önde gelen isimleri, geçmiş dönem federasyon başkanları, dernek başkanları ile Ayan ailesinin köylüleri, komşuları ve dostları katıldı.

SON YILLARIN EN RENKLİ DÜĞÜNÜ

Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile başlayan düğün, ses sanatçıların şarkı ve türküleriyle devam ederken, Erzurum bar ekibinin muhteşem sunumu beğeni topladı. Erzurum halayı ile coşkunun tavan yaptığı sünnet düğününde muhteşem havai fişek gösterisi geceyi gündüzü çevirdi. Davetlileri kapıda karşılayan Erkan Ayan, gösterdiği misafirperverlikle büyük taktir toplarken, düğüne olan katılım sayısı Ayan’ın saygınlığını bir kez daha ortaya koydu. Başarılı iş insanı Ayan, düğün davetlerine icabet eden herkese teşekkür etti.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap