31 Mart yerel seçimleri yaklaşırken gerek siyasi partilerin gerekse de muhtar adaylarının çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. 50 yıldır Darıca’da ikamet eden ve esnaflık yapan Yahya Kemal İnce’de artık mahallesine hizmet etmek için yola koyuldu. Bağlarbaşı Mahallesi Muhtar adayı Yahya Kemal İnce bu doğrultuda ziyaretlerine devam ederek hedeflerini ve çalışmalarını anlatıyor. Muhtar Adayı İnce bugün de MHP Darıca İlçe Başkanı Mustafa Yıldırım’ı ziyaret etti. Darıca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Aşkın Çolak, Darıca Bilecikliler Dernek Başkanı Erol Kavas’ında katıldığı ziyarette Yahya Kemal İnce, çocukluğunun geçtiği, babasının çok uzun yıllar muhtar olarak hizmet ettiği mahalleye Darıcalıların vereceği destekle güzel hizmetlerde bulunmak amacıyla adayolduğunu ifade etti.
MHP İlçe Başkanı Mustafa Yıldırım’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Yahya Kemal İnce’ye çalışmalarında başarılar diledi.