MUHTAR ADAYI İNCE’NİN A TAKIMI DA HAZIR!

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

Darıca Bağlarbaşı Mahallesi Muhtar adayı Yahya Kemal İnce 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçim hazırlıklarına devam ediyor. Muhtar adaylığını ilan ettiği günden bu yana mahalle sakinlerinden olumlu yaklaşımlar aldığını ifade eden İnce, beraber çalışacak muhtar azalarını da açıkladı.

Darıcalılardan gördüğü ilgiden oldukça mutlu olan Yahya Kemal İnce;  “çocukluğumdan beri Bağlarbaşı Mahallesinde ikamet ediyor ve ticari hayatımı mahallemizde devam ettiriyorum. Babam Eyüp İnce yıllardan beri muhtar olarak hizmet vermişti. Bende mahalle halkının istek ve görüşleri doğrultusunda bu yola çıktım ve mahalleme hizmet etmek için muhtar adaylığımı açıklamış bulunuyorum. Demokrasinin en temel unsurlarından olan seçimler millet iradesinin sandığa yansıması açısından büyük önem taşıyor. Vatandaşın yapılan hizmetleri oylayacağı bu seçimler, ilçemiz ve mahallemiz açısından da kritik bir anlam taşımaktadır. Zira vatandaş artık yaşam standardının yükselmesi, daha etkin ve hayatını kolaylaştıran bir yönetim ve hizmet anlayışını her alanda görmek istiyor. Bu açıdan, Mart’ta yapılacak olan seçimlerde sandığa eskiye oranla daha bilinçli ve ne istediğini bilen bir seçmen gidecek. Bende bunun farkında ve bilincindeyim. Seçmenlerimizin vereceği destekle bu güzel hizmete talibim” dedi.

Darıca Bağlarbaşı Mahallesi Muhtar adayı Yahya Kemal İnce, muhtar azalarını da şöyle açıkladı; Mehmet Erdoğan, Musa Kormaz, İsmail Pala, Rıdvan Koz, Tarık Akın, Tevfik Toptaş, İzzet Er, İbrahim Çavuşoğlu.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap