MUZAFFER BIYIK’A COŞKULU KARŞILAMA

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

AK Parti Darıca Belediye Başkanlığına yeniden aday gösterilen ve İzmit’te düzenlenen törenle başkanlığı açıklanan Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık Darıca’da AK Parti İlçe Teşkilatında partililer tarafından coşkuyla karşılandı.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Raziye Sezer Katırcıoğlu, İlçe Başkanı Köksal Şakar, MHP Darıca İlçe Başkanı Mustafa Yıldırım, BBP İlçe Başkanı Vedat Yılmaz, geçmiş dönem belediye Başkanı Şükrü Karabak, partililerle birlikte ilçe teşkilatı yanındaki sokakta miting havasında karşılanan Muzaffer Bıyık beraberindekilerle beraber sahneye çıkarak partilileri selamladı.

Programın açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Köksal Şakar ‘’bugün burada belediye başkan adayını değil ilçemizi 5 yıl daha yönetecek başkanımızı açıklıyoruz. Sizler ve Cumhur ittifakımızla birlikte seçimi kazanacağız. Buna yürekten inanıyorum.’’ Dedi

Belediye Başkanı ve başkan adayı Muzaffer Bıyık yaptığı konuşmada ‘’ hepinize teşekkür ederim. Yine hep birlikte el ele çalışacağız ancak bu seçim daha farklı olacak. Bu seçim rekor kırılacak bir seçim olacak. 2019 seçiminden çok daha fazla oy almak için sandıkları patlatmak için hep birlikte çok çalışacağız. 31 Mart akşamı seçimi rekor oyla kazanan biz olacağız. Sizlere güveniyorum.’’ Şeklinde konuştu.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu’da konuşmasında Başkan Muzaffer Bıyık ve partililerin bu seçimden de zaferle ayrılacağına yürekten inandığını belirterek başarılar diledi.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap