OLAYLARIN BAŞSORUMLUSU GÖLCÜK EMNİYET MÜDÜRÜDÜR!

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

Gebzespor Kulübü Başkanı Resul Tat dün deplasmanda oynadıkları Gölcükspor maçında çıkan olaylar nedeniyle yaptığı açıklamada olayların baş sorumlusunun Gölcük Emniyet Müdürü Veli Şengül olduğunu açıkladı. Tat ”Kayadan toz alısınız ŞAMPİYON GEBZESPOR.” dedi.

Başkan Resul Tat, yaşanan olaylarla ilgili şu açıklamayı yaptı; Gölcük’te yaşanan olayların baş sorumlusu Gölcük Emniyet Müdürü Veli Şengül’dür. Kamu görevi yapan bu kişinin olaylar başlamadan tedbir alınması yönündeki tüm taleplerimizi sırıtarak umursamaz davranması, daha taraftarımızın stada girmeden biber gazı sıktırması, coplatması, plastik mermi kullandırması futbol sahalarına ve kentimize yakışmayan görüntülerin oluşmasına sebebebiyet vermiştir. Kamu yöneticisinin insiyatif alıp çözüm üretmesi gerekirken bu üzücü olaylara sebebiyet vermesi tüm camiamızı derinden üzmüştür. Biz futbolun güzelliklerini ön plana çıkarmaya, sahada kalmaya çalışırken taraftarımıza TERÖRİST muamelesi yapılarak, kinle orantısız güç kullanılması, Gölcük Emniyet Müdürünün ayıbıdır. Bu davranışlar önümüze çıkarılmaya çalışılan engeller bizi yolumuzdan asla vazgeçirmeyecektir.

Bu kentin tüm yöneticilerini, siyasilerini, bu kentin ortak değerine sahip çıkmaya davet ediyoruz. Bugün takımını yalnız bırakmayan çocuk, kadı, yediden yetmişe tüm taraftarlarımıza ve Eskiçarşı grubumuza teşekkür ediyorum. Biz bu oyuncu grubuna güveniyoruz.

Kayadan toz alısınız ŞAMPİYON GEBZESPOR.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap