ÖZLEM KAYA ADAY ADAYI

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

Çayırova’nın gayrimenkul sektöründen başarılı ve sevilen simalarından Realist Gayrimenkulün kurucusu Özlem Kaya, Çayırova Belediyesi Meclis Üyeliği için parti teşkilatında yapılan program ile Çayırova Belediyesi DEVA partisi Meclis Üyesi Aday Adaylığı müracaatında bulundu.

DEVA Partisi Genel Merkez Kadın Çalışmaları Saha Koordinatörü Aysun Karabulut Sarmaşıklı’nın katıldığı ve dosyasını Sarmaşıklı’ya teslim eden Özlem Kaya yaptığı konuşmada; “Değerli ailem ve misafirlerimiz hepiniz hoş geldiniz. 1979 Elazığ doğumluyum, aslen Tunceli’liyim. 10 yıldır Çayırova’da ikamet etmekteyim, 2 oğlum var. Gayrimenkul sektöründe faaliyet göstermekteyim. Siyasetle çok genç yaşlarda tanıştım. 20 senedir Cumhuriyet Halk Partisi Bursa ve İstanbul ‘da olmak üzere Parti içi ve sahada görev alarak, çok çalışarak deneyimledim. Geçmiş dönem meclis üyesi aday adaylığı tecrübem oldu. Kuruluşu ile birlikte 3,5  senedir Deva Partisi İl başkan yardımcılığı  görevime devam  etmekteyim. “Yerelde kadına yer var” sloganımızda çıktığım bu yolda Çayırova’da bende yönetime talibim. Kadının sesi olmaya, yerel sorunların üzerine gidip halktan yana var gücümle çalışmak için bende varım diyerek çıktığım bu yolun hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Katılımınızdan dolayı Teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

İlçe Başkanı, il ve ilçe yöneticilerinin katıldığı programda Özlem Kaya ile birlikte Çayırova İlçe Yöneticilerinden Tuğba Akbulut ve Sultan Kılınç’da meclis üyeliği müracaatında bulundular.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap