PROF.DR. MUSTAFA ŞAHİN HOSPİTALPARK HASTANESİ’NDE

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

Uzun yıllardan bu yana sağlık sektöründe hizmet veren Büyük Anadolu Hastaneleri’nin bünyesindeki Hospitalpark Darıca Hastanesi, önümüzdeki haftalarda açılışı yapılacak 150 yataklı yeni hastanesinin hekim kadrosunu genişletmeye devam ederken, 1 Kasımda göreve başlayacak olan Prof. Dr. Mustafa Şahin, aynı zamanda Akademik Direktörlük görevini de üstlenecek   

 Bölgemizde 20 , sektörde 27 yılı aşkın süredir sağlık hizmeti veren,   Büyük Anadolu Hastaneleri Hospitalpark Darıca Hastanesi , Bayramoğlu Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Caddesi üzerindeki 16 Bin Metrekare kapalı alana sahip 150 yataklı yeni hastanesinin açılışını yapmasına haftalar kala hekim kadrosunu da güçlendirmeye devam ediyor.

 Önümüzdeki haftalarda açılışının yapılacağı Hospitalpark hastanesinin ismini Büyük Anadolu Hastanesi olarak değiştiren yönetim, yeni hastanedeki hekim kadrosunu da genişleterek,  alanında uzman ve başarılı isimleri katmaya devam ediyor.

 KANSER,OBEZİTE VE DİYABET CERRAHİSİ ALANINDA HİZMET VERECEK

 Yeni hekim kadrosuna katılan ve 1 Kasım itibariyle hastalarıa bakmaya başlayacak olan Genel Cerrahi Branşında Prof. Dr. Mustafa Şahin, aynı zamanda Akademik Direktörlük  görevini de yürütecek.

Prof. Dr. Şahin, Akademik Direktörlüğüyle birlkte, özellikle Onkolojik Cerrahi (Kanser Cerrahisi) , Bariatrik ve Metabolik Cerrahi  (Obezite ve Diyabet Cerrahisi), Hepatobilier Cerrahi alanında Genel Cerrahi branşında hizmet verecek.

2016-2020 yılları arasında Konya Selçuk Üniversitesi Rektörlük görevinde bulunan Prof. Dr. Mustafa Şahin halen TOSS (Türk Obezite Cerrahisi Derneği) yönetim kurulu üyeliğinin yanı sıra İFSO (Uluslararası Obezite cerrahisi dernekleri federasyonu) Türkiye temsilciliğini yürütmektedir

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap