SAİDE ARSLAN ÇALIŞKAN DARICA’NIN GELECEĞİNİ ŞEKİLLENDİRİYOR

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere sayılı günler kala çalışma temposunu iyiden iyiye artıran CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Avukat Saide Arslan Çalışkan, ilçe örgütü, meclis üyesi adaylarıyla birlikte yoğun seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Geçmiş dönemde CHP Darıca Belediye Meclis Üyesi olarak görev yapan Saide Arslan Çalışkan, ilçeyi çok iyi tanıması ve sorunları bilmesi noktasında avantajını konuşturuyor. Ev ziyaretlerinde kadınlarla iş yeri ziyaretlerinde esnafla, sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelen Saide Arslan Çalışkan ilçenin geleceği için hayati önem taşıyan projeler üzerinde de çalışmalar yapıyor. Önceki gün teknik kurmayları ile biraraya gelen Başkan Adayı Çalışkan, proje üzerinde ilçenin sorunları çözümü ve geleceğe yön verecek alt ve üst yapı projelerle ilgili teknik çalışmalarda bulundu.

Sevgi ve dayanışma gücü ile ilçeyi yaşanılan bir örnek ilçe haline getirmek için çocuklardan gençlere, ev hanımlarından esnafa kadar herkesi kucaklayacak projeler hazırladıklarını vurgulayan Saide Arslan Çalışkan Darıca’nın değişime ihtiyacı olduğunu bu nedenle var güçleriyle çalışmaya hazır olduklarını belirtiyor.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap