ŞAKAR VE BIYIK, OLTULULARLA BULUŞTU

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

AK Parti Darıca İlçe Başkanı Köksal Şakar ile Darıca Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, Oltu Dernekler Federasyonu Başkanı Taner Sağlam ve Erzurum Oltu Köy Dernek başkanlarıyla bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

Sivil toplum kuruluşları ile her daim bir araya gelerek onların talep, öneri ve isteklerini dinleyen AK Parti Darıca İlçe Başkanı Köksal Şakar ile Darıca Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, dernek başkanları ile bir araya gelmeye devam ediyor. Son olarak Oltu Dernekler Federasyonu Başkanı Taner Sağlam ve Erzurum Oltu Köy Dernek başkanlarıyla bir araya gelen iki başkan, istişarelerde bulundu.

ORTAK AKIL VURGUSU

Köksal Şakar ve Muzaffer Bıyık, her zaman ‘Ortak Akıl’ ile Darıca’nın yönetilmesi vurgusu yaparak, yönetimde herkesi söz sahibi yapıyor. AK Parti Darıca İlçe Başkanı Köksal Şakar ile Darıca Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, Oltu Dernekler Federasyonu Başkanı Taner Sağlam ve Erzurum Oltu Köy Dernek başkanlarına sohbetleri için teşekkür etti. Oltu Dernekler Federasyonu Başkanı Taner Sağlam da kendilerini her daim dinleyen ve yanlarında olan Şakar ve Bıyık’a 31 Mart yerel seçimlerinde başarı temennilerinde bulundu.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap