KARS, ARDAHAN, IĞDIR DERNEĞİ’NDEN BİRLİK BERABERLİK KAHVALTISI

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
3 Min Okuma

Çayırova Kars, Ardahan, Iğdır Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleri birlik ve beraberlik kahvaltısında bir araya geldi. AK Parti Çayırova Belediye Başkan aday adayı Savaş Özdemir’de kahvaltıya katıldı.

Savaş Özdemir burada yaptığı konuşmada  daha önce belediye başkan yardımcılığı yaptığı dönemlerde olduğu gibi hiçbir kimsenin  yüzünüzü kızartacak bir şeyin içinde olmayacağını belirterek;’’ Başım dik alnım açık belediye başkanlığı yapacağım. Bunun sözünü veriyorum.’’ Dedi.

Çayırova Belediyesi geçmiş  dönem Belediye Başkan yardımcısı,  AK Parti Çayırova Belediye Başkan aday adayı Savaş Özdemir, Çayırova Kars, Ardahan, Iğdır Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nde hemşerileriyle kahvaltıda bir araya geldi. Toplantıda birlik ve beraberlik mesajlarının verildi.

Ak Parti Çayırova ilçe başkanı Erhan Sarıdede, Demokratik Sol Parti İlçe Başkanı Beysefa Yılmaz, Saadet Partisi İlçe Başkan Yardımcısı Fatih Fatih Karabulut, Marmara KAISIAD Başkanı Şamil Yalçın , Kocaeli Şoförler Odası Başkanı Şenol Şenol İkizek, Darıca Nenehatun Mahalle Muhtar Adayı Hakan Uğurlu, Çayırova Özgürlük Mahallesi Muhtar Adayı Yasin Bitirgeç, Benli Ahmetler Dernek Başkanı Çetin Aydemir ve kalabalık bir davetli topluluğunun katıldığı toplantıda Çayırova Kars, Ardahan, Iğdır Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği  Başkanı Aytekin Sır, yaptığı konuşmada ‘’Burada birlik ve beraberliğin en güzel örneğini görüyoruz.  Bizler bu çatının altından siyasi parti ayırımı yapmaksızın çıkacak adaya destek vereceğiz. Bizim içimizden çıkan Ak Parti Çayırova Belediye Başkan aday adayı Savaş Özdemir’in yanında olduğunu belirtiyor kendisine çıktığı bu yolda başarılar diliyoruz.’’ Dedi.

SİZE SÖZ VERİYORUM

 AK Parti Çayırova Belediye Başkan aday adayı Savaş Özdemir’de selamlama konuşmasında;’’takdir edersiniz ki Çayırova’da tüm siyasi partiler dahil tek, Kars, Ardahan, Iğdır’ı temsilen ben aday adayı oldum. Çıktığımız bu yolda rabbim utandırmasın. Geldiğimiz çalışma noktasında biz kendimize düşen siyasi parti içindeki çalışmamızı yaptık. Önümüzdeki hafta içinde kamuoyunda  anketle araştırma yapılacak. Halka kimi belediye başkanı görmek istiyorsunuz diye sorulacak. Biz Kars, Ardahan, Iğdır olarak Çayırova’da en fazla oy potansiyeline sahip kitleyiz. Bu kamuoyu anketinde her birinizin ayrı ayrı desteğine ihtiyacımız var. Ben zaten bu yola çıkarken tüm hemşerilerimizin açık desteğini almıştım. Sizin için elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım diyorum tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum.

Bizler 30-40 yıldır burada oturuyoruz, komşularımız başka illerden, yine başka illerden kız alıp vermişliğimiz var bu nedenle biz sadece olaya Kars olarak değil de Çayırova olarak çalışacağız. Her birinizden en az 10 komşunuzu ikna etmenizi, desteğinizi istiyorum. Şayet rabbim uygun görürde belediye başkanı olursam, daha önce belediye başkan yardımcılığı yaptığım dönemlerde olduğu gibi sizlerin yüzünüzü kızartacak hiçbir şeyin içinde olmayacağım. Başım dik alnım açık belediye başkanlanlığı yapacağım. Bunun sözünü veriyorum. Bizleri burada ağırlayan dernek başkanıma, siz dernek üyelerine ve tüm katılımcılara teşekkür ediyorum’’ dedi.

Toplantı birlikte fotoğref çekimiyle son buldu.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap