31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimde belediye başkan aday adayı olmak isteyenlerin başvuruları başladı. Bu kapsamda Çayırova Belediye eski Başkan Yardımcısı Savaş Özdemir, Çayırova Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıkladı. Eşi Arife Özdemir, oğulları Ömer ve Yusuf Kadir Özdemir ile AK Parti Çayırova İlçe Teşkilatına giden Savaş Özdemir İlçe Başkanı Erhan Sarıdede’ye resmi başvurusunu yaptı.
SAVAŞ ÖZDEMİR ÇAYIROVA’DAN BAŞKAN ADAY ADAYI
Bu haberi paylaş
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap
yorum Yap