SEÇiM ATMOSFERİNE HIZLI GİRİŞ YAPAN  KOCAELİ CHP’DE HEYECAN YÜKSEK

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

CHP Kocaeli Belediye Başkan Adayı Atasoy Bilgin  yerel seçimlere haftalar kala İlçe ilçe, köy köy, mahalle mahalle, semt semt dolaşarak  halkla sohbet ediyor, sorunları dinliyor, projelerini anlatıyor.

Bütün bunları yaparken AKP’li mevcut belediyenin başarısızlıklarını  da ortaya koyarak, ‘’31 Mart seçimlerinde Kocaeli’yi bu iş bilmez ve kente vizyon katamayan, hizmet üretemeyen   yönetimin elinden geri alacağız’’ diyor.

Esnaf ziyaretleri, öğrencilerle temaslar ve  çarşı pazar gezilerinde  ortaya oldukça renkli karşılaşmalar ve  fotoğraflar çıkarken CHP Büyükşehir Adayı Bilgin Körfez, Gebze, 60 evler, Tütünçiftlik’te seçim çalışmalarında bulundu.

Gebze’yi daha güzel bir yer yapmak için tüm Gebzelilerle çalışmaya hazırım diyen Atasoy Bilgin gezisi sırasında  diğer parti standlarını da ziyaret etti . Burada Türkiye İşçi Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Erkan Baş ile sohbet etti.  İki aday  daha sonra birlikte fotoğraf çektirdi.

 KÖRFEZ  Merkezde  Seçim Koordinasyon Merkezi Açılışını  gerçekleştirdi

CHP Kocaeli Büyükşehir Adayı Atasoy Bilgin Körfez ilçe ziyareti sırasında CHP Kocaeli Milletvekili Nail Çiler, CHP Körfez Belediye Başkan Adayı Tayfun Balıkçı ve  CHP Körfez İlçe Başkanı Gülseren Solmaz’la birlikte  Seçim Koordinasyon Merkezi açılışını  da gerçekleştirdi. Açılış ve Körfez gezisine Dilovası Belediye Başkan adayı Yakup Törk ve İlçe başkanı Servet Turan da eşlik etti.

Hereke Ordulular Derneği’ne  ve Hereke Erzurumlular Derneği’ne Ziyaret

Atasoy Bilgin  bu ziyaretlerinde  derneklerin, gelenekleri gelecek nesillere aktaran ve kültürlerarası iletişimi sağlayan  önemli bir yapıtaşları olduğunu ifade etti. Dernek Başkanı  Orhan Tezlik ve  CHP Körfez Belediye başkan adayı  Tayfun Balıkçı’nın eşlik ettiği ziyaretlerde  sohbet gerçekleştiren Bilgin, bölgenin sorunları hakkında bilgi aldı.

Atasoy Bilgin ‘’Şehrimizin her köşesinde dayanışmayı artırarak umudu çoğaltacağız’’ dedi.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap