Darıca İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerine ilişkin bilgilendirmelerde bulundu. Darıca İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada Muhtarlık askı listelerinin 04 Ocak 2024 Perşembe günü saat 08.00’de askıya çıkarılıp 17 Ocak 2024 Çarşamba günü saat 17.00’de askıdan indirileceği belirtildi.
SEÇMEN LİSTELERİNİ KONTROL ETMEYİ UNUTMAYIN
![](https://batiyakasitv.com/wp-content/uploads/2024/01/secim-ilani-6.jpg)
Bu haberi paylaş
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap
yorum Yap