SÜMEYRA SÖKMEN ‘’DİLOVASI’NI YÖNETMEYE TALİBİM’’

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimler için başkan aday adayları müracaatlarını yapmaya başladı.  Dilovası Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu belirten genç girişimci iş kadını Sümeyye Sökmen’de dosyasını Ak Parti ilçe başkanı İlhan Yıldırım’a teslim etti.

‘DİLOVASI CAZİBE MERKEZİ OLACAK’

AK Parti ilçe teşkilatına gelerek müracatını yapan Sümeyye Sökmen,  çok sayıda sivil toplum kuruluşunun başkan ve yöneticisi de hazır bulunduğu toplantıda yaptığı konuşmada, ‘’Mazlumların umudu, ülkemizin hizmet sevdalısı, dünya liderimiz Cumhurbaşkanımız, genel başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Liderimizin davasında ‘Bir hizmet eri’ olarak; içinde yaşadığım Dilovası’na hizmet etmek; sessiz çoğunluğun sesi olmak; güzelliğe imza atmak; Dilovası’nı cazibe merkezi haline getirmek amacıyla, ‘Kutsal Ak Dava’nın çatısı altında’ Belediye Başkan Aday Adaylığına başvuruyorum.” Dedi.

‘SESZİZ ÇOĞUNLUĞUN SESİ OLACAĞIM’

Sökmen “ Amacım, sessiz çoğunluğun sesi olmak, Amacım; içinde yaşadığım Dilovası’na hizmet etmek, Amacım; Ak davada bir hizmet sevdalısı olarak vazifede bulunmak. Her şeyden önce de amacım; dünya liderimize yakışır bir belediye başkanlığı yapmaktır. Ben kendime inanıyorum. Ben kendime güveniyorum. Ben, bana inananları mahcup etmeyeceğime inanıyorum. Ve bu yüzden aday oldum.’’ Dedi.

Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım’da, belediye başkan aday adayı olan Sümeyya Sökmen’in aday adaylığı dosyasını teslim alarak; kendisine çıktığı yolda başarılar diledi.

SÜMEYYE SÖKMEN KİMDİR?

1980 doğumlu. Erzurumlu. Ak Parti ilçe yönetim kurulu üyesi olan Sümeyye Sökmen 3 çocuk annesi. Özel şirketlere yemek hizmeti vermekte. Kocaeli Erzurumlular Dernekler Federasyonu Kadın Kolları Tanıtım Medya Başkanlığını yapmakta. Kocaeli Kadın Eli Kooperatifi Kurucu başkanı.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap