TARAFTAR DA SONUNDA İSYAN ETTİ; ‘’BIRAKIN GİDİN’’

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

Darıca Gençlerbirliği Çınaraltı Taraftar Grubu, kulüp yöneticilerinin bırakmasını şehrin ileri gelenlerini dipsiz kuyuya sürüklenen kulübe sahip çıkmaya davet ettiler.

Türkiye Futbol tarihinin asırlık çınarlarından güzide takımlarından Darıca Gençlerbirliği her geçen gün dibe doğru çöküyor. Kulübün satılmasının ardından bir girdaba giren Darıca G.B’nin yeni sahipleri  Onur Güneri ve Faruk Akaç’ta verdikleri sözleri yerine getirmeyince kulübe haciz üstüne haciz geldi.

Futbolcular Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ın desteği ile maçlara çıkıyor bu yaşanan olumsuzluklar Darıca Çınaraltı taraftarını da isyan ettirdi. Yıllarını tribünlere vermiş, gerek içerde gerekse de deplasmanda hiçbir maçı kaçırmadan destekleyen Çınaraltılı taraftarlar akşam kulüp binasına giderek yönetimi protesto ederek istifaya davet eden pankartları tesislere astılar.

Konu hakkında açıklama yapan, yıllarını takıma vermiş taraftarlar şöyle dediler;

‘’Bizler yıllarını bu tribüne vermiş Çınaraltılılar olarak yaşanan rezilliğe daha fazla sessiz kalamazdık.Kulübün içine düştüğü durum,verilen sözlerin tutulmaması,üst üste gelen icralar ve son yaşanan mağlubiyetler bizleri derinden üzmektedir. Bu şehrin en büyük marka değeri olan Darıca Gençlerbirliği’miz yaşamaması gereken olaylar yaşamaktadır ve ne yazık ki karşımızda delikanlı bir muhattap bulamamaktayız.bSezon başı verilen sözlerin hiçbiri tutulmadı.Yalanlar üstüne yalanlar söylendi.Yol arkadaşımızb,kardeşimiz dedikleri Emre Denizli’ye fatura kesildi gönderildi. Elini taşın altına koymaktan çekinmeyen Eşref hoca kulüpten gönderildi. Basına şov yaparak getirdikleri Gekas 3-5 hafta sonra verilen sözlerin tutulması üzerine istifa etti. Kulüp dipsiz bir kuyunun dibine doğru sürüklenmekte.Şehrin ileri gelenleri elini taşın altına koymak için daha neyi bekliyor ? Biz çınaraltılılar iyi günde kötü günde armamıza sahip çıkıyoruz,çıkmaya da devam edeceğiz. Yalancı yönetimin kulübün önünü açmasını ve geldikleri gibi gitmelerini istiyoruz.’’

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap