TİCARET ODASI BÖLGENİN EN HAYATİ SORUNUNA EL ATTI

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma
????????????????????????????????????

Gebze Ticaret Odası, bölgemizde yaşanan trafik ve park sorunlarını Gebze Belediyesi ve UKOME yetkililerine iletti.

Yönetim Kurulu Başkanım Abdurrahman Aslantaş; Yönetim Kurulu Üyeleri, 26. Meslek Komite Üyeleri, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı yetkililerinden Ahmet Şahin, İlhan Yılmaz ve Muhammed Mustafa Görcü, Gebze Belediyesi Plan ve Proje Müdürü Asker Çoban ve Gebze Belediyesi Zabıta Müdürü Mehmet Umur’un katılımıyla bölgemizde yaşanan ulaşım ve park sorunu ile ilgili Oda’da bir toplantı gerçekleştirdiler.

Toplantıda Meslek Komite Üyelerden gelen talep ve istekleri yetkililere ileten Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Aslantaş; bölgemizdeki trafik yoğunluğu ve bazı bölgelerdeki yol güzergahlarında düzenleme yapılması gerekliliği, Mutlukent, Kirazpınar, Tatlıkuyu, Beylikbağı, Darıca, Dilovası, Çayırova ve Köşklüçeşme bölgelerinde servis araçlarının park edebilecekleri otopark ve sosyal alanların belediye tarafından tahsis edilmesi hususları da dile getirdi.

Toplantı sonucunda gerekli incelemelerin yapılarak tekrar bir araya gelinmesine ve yapılacak düzenlemeler ile ilgili bir aktarımın yapılmasına karar verildi. Başkan Abdurrahman Aslantaş bölgemiz için özveri ile çalışan komite üyelere, Gebze Belediyesi ve UKOME yetkililerine teşekkürlerini sunarak Oda olarak bölgemize fayda sağlayacak her çalışmanın içinde yer alacaklarını belirtti.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap