ULUSLARARASI K1 KİCK BOKS MÜSABAKALARI GEBZE’DE DÜZENLENECEK

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

Altay Fight Arena Kurucusu ve Milli Takımlar Antrenörü İsmail Altay Uluslararası K1 Kick Boks Müsabakalarının Gebze’de düzenleneceğini duyurdu.

Gebze’de faaliyet gösteren Altay Fight Arena Kurucusu ve Kick Boks Antrenörlerinden İsmail Altay, 2 Şubat 2024 tarihinde organize edeceği Uluslararası K1 Kick Boks müsabakalarının lansman programını gerçekleştirdi. 


Barış mahallesi sosyal tesislerinde yapılan lansman programına İsmail Altay, 2 Şubat 2024 tarihinde organize edeceği Uluslararası K1 Kick Boks müsabakalarının lansman programına Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, önceki dönem belediye başkanları Adnan Köşker ve Mehmet Emin Akın, Çayırova belediye eski başkanlarından Yaşar Alkan, spor, siyaset ve iş dünyasından isimler katıldı. 2 Şubat 2024 tarihinde Gebze Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilecek olan müsabakalara Türkiye, İran, Fas, Azerbeycan ve Hollanda’dan çok sayıda sporcu katılacak.

GEBZE’NİN TANITIMINA BÜYÜK KATKI SUNACAĞIZ

Ulusal Televizyonlar tarafından da yayınlanacak bu müsabakaların Gebze’nin tanıtımına çok büyük faydasının olacağını söyleyen İsmail Altay “ Böylesi Organizasyonların zorluğunu hepimiz biliyoruz, Ancak Sporun ülke tanıtımında ne kadar önemli bir araç olduğunu hepimiz biliyoruz, 02 Şubat 2024 tarihinde Kocaeli Büyükşehir belediyesi ile birlikte gerçekleştireceğimiz bu organizasyon sayesinde Gebze’nin tanıtımına da katkı sağlayabilirsek kendimizi mutlu sayacağız” dedi.

KATILIMCILARA TEŞEKKÜR

İsmail Altay “ Spor birleştirici güçtür, bizde elimizden geldiği ölçüde çocuklarımızı spor yaptırarak daha sağlıklı olmalarını sağlamaya çalışıyoruz. Tüm spor severleri 02 Şubat tarihinde Gebze Kapalı spor salonunda yapacağımız organizasyona bekliyoruz.” diye konuştu.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap