UMSİDER BAŞKAN BÜYÜKGÖZ’E PROJELERİ ANLATTI

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

Uluslararası Sanayici ve İş İnsanları Derneği (UMSİDER) Genel Başkan Zeki Gedikoğlu ve dernek yönetimi ile üyeler Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Derneğin çalışmaları ve projeler hakkında Belediye Başkanı Büyükgöz’e bilgilerin verildiği görüşmede dernek yapısı hakkında bilgi veren Başkan Gedikoğlu; ‘’Derneğimiz yaklaşık 60 İlde 45 yabancı ülke temsilcisi olan bir dernek. Bünyesinde akademi ile Danışma kurulu ve genç konsey üyelerinin oluşturduğu geniş bir aileye sahip. Dernek üniversitelerde sivil toplum örgütleri ile çözüm ortaklıkları olan bir kuruluş.’’ Dedi.

 Görüşmede aynı zamanda çalışmalar ve projeler hakkında Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’e bilgiler aktarıldı ve manevi destek istenildi.

Ziyarette dernek heyetinde; Genel Başkan Yardımcısı Cumhur Saruhan Dereoğlu, Genel Başkan Yardımcısı Levent Eryılmaz,  İş İnsanı Harun Demir, Av. Mecit Gedikoğlu, Teknoloji  Uzmanı Volkan Dereoglu, İş Kadını Asena Kaya, İş Kadını Seher Budak, Peyzaj Mimarı Fatma Zehra Arslan, Araştırmacı Yazar ve gazeteci İsmail Kahraman, Sanayici Vefa Kuşan, Finans Uzmanı Ufuk Sarkkaya’da yer aldı.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap