UMSİDER ÜNİVERSİTE İÇİN DESTEK ARAYIŞINDA

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

Uluslararası Müteahhit Sanayici ve İş İnsanları Derneği  (UMSİDER) yönetim kurulu üyelerinin çalışmaları devam ediyor. Dernek yönetimi Gebze Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit’i ağırladı Darıca Kaymakamı  Yüksel Kara’yı ziyaret etti. Ziyaretlerde çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu bölgeye kurulmak istenen üniversite için destek istendi.

UMSİDER Başkanı M. Zeki Gedikoğlu ziyaretler ve çalışmalar hakkında şu bilgiyi verdi;’’Daha önce kendisini ziyaret ettiğimiz Gebze Kaymakamı sayın Mehmet Ali Özyiğit iade-i ziyaret için UMSİDER’i, Yüksek İstişāre Kurulu Başkanımız sayın Mehmet Penbegüllü’nün işyerine teşrif ettiler.

Ayrıca, önceki aylarda Derneğimizin misafirleri olarak ağırladığımız Yemenli ve Sudanlı işadamlarıyla yapılan toplantı ve görüşmelere ev sahipliği yapan Darıca Kaymakamı sayın Yüksel Kara’ya teşekkür ziyareti yapıldı.

Pek çok konunun görüşüldüğü bu görüşmelerde UMSİDER’in önemli hedeflerinden biri olan bölgemizde bir üniversite kurulması hususunda bilgi verilip fikir teatisinde bulunulmuş ve destek sağlanması talep edilmiştir.

2024 yılı Derneğimiz için atılım yılı olacaktır; Elbirliğiyle önemli ve büyük projelerin birer birer hayata geçeceğine hep beraber şahit olacağız. Gücümüz, enerjimiz ve heyecanımızla.’’

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap