UMSİDER’İ ANLATTI İŞBİRLİĞİ İÇİN DESTEK İSTEDİ! 

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

Uluslararası Müteahhit Sanayici ve İş İnsanları Derneği (UMSİDER) çalışmaları devam ediyor. Dernek üyeleri ile sanayicilerle yapılan görüşme ve ziyaretlerin yanı sıra protokol üyeleriyle de görüş alışverişinde bulunuluyor.

UMSİDER  Yönetim Kurulu Başkanı M. Zeki Gedikoğlu ve yönetim kurulu ve Genç UMSİDER üyeleri, davet üzerine  Pendik Kaymakamı  Mehmet Yıldız’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaret hakkında bilgilendirmede bulunan Başkan M. Zeki Gedikoğlu; ‘’Pek çok üyemizin de iş ve çalışma bölgesi olan Pendik ilçesi İstanbul’un en hareketli ilçelerinden biri. Yeni üyelerimizle günden güne güçlenerek etkinliği artan derneğimizin tanıtılıp faaliyetlerinin anlatıldığı, oldukça sıcak ve samimi havada geçen görüşmede UMSİDER’in 2024 ve 2025 yıllarında yapacağı faaliyetler için destek talebinde bulunduk.

İmkânlarımız, gücümüz, enerjimiz ve heyecanımızla bu sene ve önümüzdeki yıl Derneğimiz için atılım ve sıçrama yılları olacaktır; Elbirliğiyle önemli ve büyük projeleri berāberce birer birer hayata geçireceğiz.Bütün üyelerimize, gönlü ve desteği bizimle olan değerli arkadaşlarımıza sevgi ve selâmlarımızı iletir, hayırlı işler ve bereketli kazançlar dileriz.’’ Dedi.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap