VATANDAŞ SORDU YETKİLİ CEVAPLANDIRDI! (GÖRÜNTÜLÜ HABER)

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

Darıca Kaymakamlığı tarafından talep ve sorunlarını dinlemek amacıyla düzenlenen halk buluşmalarının 7’ncisi Abdi İpekçi Mahallesi’nde gerçekleştirildi. Masal Düğün Salonu’nda düzenlenen halk buluşmasına; Darıca Kaymakamı Yüksel Kara, Belediye Başkan Vekili İsmail Ramazanoğlu, Darıca İlçe Emniyet Müdürü  Ahmet Zihni Manap, Milli Eğitim Müdürü İsmail Oğuz, İSU Darıca Şube Müdürü İsmail Topal, Abdi İpekçi Mahalle Muhtarı Erol Demirtaş, kaymakamlık ve belediye birim amirleri, kamu, kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ile mahalle sakinleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Abdi İpekçi Mahalle Muhtarı Erol Demirtaş, böyle bir organizasyonu düzenleyen İlçe Kaymakamı Yüksel Kara’ya ve katılımlarından dolayı mahalle halkına teşekkür etti.

Belediye Başkan Vekili İsmail Ramazanoğlu, halkın sorun ve taleplerinin iletildiği bu tür buluşmalara belediye olarak çok verdiklerini söyledi.

Darıca Kaymakamı Yüksel Kara, halkın huzur ve güvenliğinde bir takım sıkıntıların yaşanabileceğini, iletişim sorunlarının yaşanabileceğini bu tür toplantılarda halkın bu tür sıkıntı ve sorunları ileterek anında çözüme ulaşılması açısından bu halk toplantılarını önemsediklerini  ifade ederek bundan sonra da periyodik olarak bu toplantıları düzenlemeye devam edeceklerini söyledi. Konuşmaların ardından mahalle sakinleri, sıkıntı ve sorunları ile taleplerini ileten konuşmalar yaptılar. Vatandaşların sorunlarını ve taleplerini konunun yetkilisi olan birim amirleri cevaplandırdılar.  Mahalle genelinde özellikle, trafik, internet, imar, kaldırım, eğitim çöp gibi konularda sıkıntıları dile getiren mahalle sakinleri kendilerin bu imkanı veren  Kaymakam Yüksel Kara’ya teşekkür ettilerr.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap