YENİ MUHTAR UĞURLU’DAN ESKİ MUHTAR GÜZELBABA’YA HİZMET TEŞEKKÜRÜ

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

Darıca Nene Hatun Mahallesi Muhtarı Hakan Uğurlu’dan hizmet teşekkürü. 31 Mart yerel seçimlerinde Nene Hatun Mahalle Muhtarı seçilen Hakan Uğurlu, uzun yıllardır muhtarlık yapan, seçimde de  aday olan Mustafa Güzelbaba’ya plaket verip hizmetleri için teşekkür etti.

31 Mart seçimlerinde Nene Hatun Mahallesi’nde ‘Nene Hatun’a Uğurlu Gelecek’ sloganı ile yola çıkan Hakan Uğurlu, ekibiyle birlikte seçildi. İlçe seçim kurulundan mazbatasını alarak göreve başlayan Muhtar Uğurlu, Nene Hatun Mahallesi’nde uzun yıllar muhtar olarak görev yapan Mustafa Güzelbaba’ya plaket vererek onurlandırdı. Bu olay karşısında duygulandığını ifade eden Güzelbaba, Muhtar Hakan Uğurlu’ya teşekkür ederek görevinde başarılar diledi.

Hakan Uğurlu ise Mustafa Güzelbaba’ya bundan sonraki hayatında başarılar diledi. Uğurlu; “Güzel bir seçim atmosferi geçirdik. Halkımızın takdiri ile sandıktan biz çıktık. Bu makamlar gelip geçicidir. Önemli olan gök kubbede hoş bir seda bırakabilmektir. Bundan sonra mahallemiz için birlikte çalışacağız. Önceliğimiz halkın çıkarları olacaktır.” dedi.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap