YENİDEN REFAH SEÇİM ÖNCESİ SON ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRDİ

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma


Yeniden Refah Partisi Darıca İlçe Teşkilatı parti genel merkez yöneticileri, il ve ilçe sorumluları ile belediye başkan adaylarını iftar yemeğinde ağırladı. İftar yemeğinin ardından başmüşahit eğitim programı gerçekleştirildi.

İftara ve eğitime; Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Sezgin,İl Sorumlusu Yaşar Birgül, Darıca Belediye Başkan Adayı Fatma Kurtuluş, İlçe Başkanı Ahmet Kavcı, Çayırova İlçe Başkanı Adem Yıldız, Dilovası Belediye Başkan Adayı Ercan Oğuz ,Gebze Meclis Üyesi Adayı Erkan Kavak ve teşkilat mensupları katıldı.

Açıklamalarda bulunan İlçe Başkanı Ahmet Kavcı “Bugün Türkiye’nin en hızlı büyüyen partisi ve en çok üyeye sahip 3’üncü partisi konumuna geldik.Son günlerde partimize yapılan iftira ve karalama kampanyaları bizlerin yükselişini çekemeyenlerin algı oluşturma çabalarıdır. Darıca’da Belediye Başkan Adayımız Fatma Kurtuluş ile çalışmalarımız son sürat devam ediyor. Bizler inanıyoruz ve halkımızın teveccühü ile görüyoruz ki Darıca 1 Nisan sabahına özlenen Milli Görüş belediyeciliğine,Yeniden Refah Belediyeciliğine uyanacak.”

Belediye Başkan Adayı Fatma Kurtuluş  ise konuşmasında; “Darıca ahlaklı belediyecilik için hazır mısın? 100 den fazla çözüm önerilerimiz ile Yeşil Darıca kimliğini geri kazanacağımız, Milli Görüş belediyeciliği hizmetlerini Darıcamıza getireceğiz.”dedi.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap