YILDIZTEKİN ‘’BİZLER İNANDIK SİZ DE İNANDIK’’

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

İYİ Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Gencay Yıldıztekin, hafta sonu sahanın sivil toplum kuruluşları ve dernek ziyaretlerinin yanı sıra, sportif ve kültürel etkinliklerde ve ilçelerde vatandaşlarla vatandaşlarla bir araya geldi.

Kentin sorunlarını ortak akıl ile çözüme kavuşturabilmek adına halk ile istişarelerde bulunan Yıldıztekin, ayrıca düğün ve cenaze gibi vatandaşların sevinçli ve acılı günlerinde de yanlarında yer aldı.

GENCAY YILDIZTEKİN HER YERDE

İlçelerde nabzın attığı her noktada yer alan İYİ Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Gencay Yıldıztekin, İsmail Altay K-1 Fight Arena Uluslararası Kick Boks Kemer Şampiyonası, Kocaeli Erzurumlular Derneği kongresi ve Dilovası Erzurumlular Derneği’nin düzenlediği Erzurum Yöresel Ürünler Tanıtım Günü programlarına katıldı. Gencay Yıldıztekin, İYİ Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci’nin aday tanıtım programında ise önemli açıklamalarda bulundu. Çayırovalılar’a seslenerek, Çayırova’yı ve Büyükşehir’i kazanmaya geldiklerini ifade eden Yıldıztekin, şunları söyledi:

“ZİHİNSEL DÖNÜŞÜMÜ BAŞLATACAĞIZ”

“Biz buraya Çayırova’yı ve Kocaeli’yi kazanmak için geldik. Hepinizin buna inanmasını istiyorum. Kocaeli halkımıza şunun sözünü veriyorum: Biz o makamı kazanacağız ve o makamdaki koltuğu ters çevireceğiz. Millet aşkıyla, devlet aşkıyla gece-gündüz çalışıp devlet adamı gibi davranacağız. Zihinsel dönüşümü başlatarak toplumdaki kutuplaşmaları hep birlikte yok edeceğiz. Irkçılık, mezhepçilik, bölgecilik ve particilik yaptırmayacağız. Seçildiğimiz gün, 2 buçuk milyon Kocaelili vatandaşımızın hizmetinde olacağız. Bize inanın. Göreceksiniz, Allah’ın izniyle Mart ayında gümbür gümbür gelerek o bayrağı Kocaeli’ye dikeceğiz” dedi.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap