YILDIZTEKİN OLTULU DADAŞLARA KONUK OLDU

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

İYİ Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Gencay Yıldıztekin, Erzurum Oltu Dernekler Federasyonu’nu ziyaret etti. Yoğun katılımın olduğu programda Dadaşlar, Yıldıztekin’i bağrına basarak tam destek verdi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından, İYİ Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı ilan edilen Gencay Yıldıztekin, sahaya indi. Merkezi Darıca’da bulunan Erzurum Oltu Dernekler Federasyonu’na ziyarette bulunan Yıldıztekin, Dadaşlar ile kucaklaştı. Aslen Erzurum Oltulu olan Yıldıztekin, hemşehrileri tarafından büyük bir teveccüh ile karşılanırken, programa yoğun bir katılım gerçekleşti.

YILDIZTEKİN: HERKESE SAYGIMIZ VE SEVGİMİZ VAR

Programda yaptığı konuşmada önemli mesajlar veren İYİ Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Gencay Yıldıztekin, “Erzurumlular’a bir karşılık beklemek adına hizmet etmedim. Karşılık bekleseydim, o zaman Dadaşlığı anlamamış olurduk. Camiamızın içinde farklı partilerde görev yapan kardeşlerimiz var. Hepsine saygımız ve sevgimiz var. Biz, herkesi bağrımıza basacağız” dedi.

“BU SEÇİMİN BİR KAZANANI YA DA KAYBEDENİ OLMAYACAK”

Yıldıztekin konuşmasının devamında ise, “Siyasi felsefemizde karalama ya da kötüleme asla yok. Bu seçimin bir kazananı ya da kaybedeni olmayacak. Seçim sonunda milletimiz bir kişiye görev verecek. Bizim siyasete bakış açımız bu. Ben bu ailenin parçası, sizlerin evladıyım. Herkesin fikirlerine ve tavsiyelerine daima açığım. Gönül kapılarını açarak şahsıma göstermiş olduğunuz sıcak misafirperverlik ve yakın ilgiden dolayı, OLFED Başkanımız Taner Sağlam ve yönetimi başta olmak üzere, federasyona bağlı tüm dernek başkanları ve yönetim kurulları ile Oltulu hemşehrilerime sonsuz teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap