ERGÜN ‘’YENİDEN HALKA HİZMET İÇİN YOLA KOYULUYORUZ’’

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

Yeniden Refah Partisi (YRP) Gebze Belediye Başkan adayı Kamil Ergün düzenlediği basın toplantısında projelerini açıkladı. Toplantıya YRP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Sezgin, İl Başkanı Ali Taştan, İlçe Başkanı Engin Kılıç ve partililer de katıldı.

Gebze’nin ‘Refah Belediyeciliğini özlediğini belirten Kamil Ergün, “Halkın efendisi değil hizmetkarı olmaya adayım. Gebze, Refah belediyeciliğini özledi. Yerel kalkınma anlayışı ve Milli Görüş belediyeciliğini özledi. Siyaseti ticaret değil ibadet olarak gören kadrolarla yeniden halka hizmet edeceğiz” dedi.

Ergün; ‘’Bir Gebzeli olarak Gebze’nin sorunlarını çok iyi biliyorum. Gebze’nin merkezinde kronikleşen trafik problemini çözmek için; Çarpık kentleşmenin önüne geçmek için; deprem konusunda daha güvenilir yapılar için; Hepsinden önemlisi Gebze Halkı için yönetime talibim. Kendi derdine düşüp milletin derdine sırtını çevirenler gidecek, ahlaklı belediyecilik gelecek. Bunun için diyoruz ki; Şehrine sahip çık Gebze. Gebzemiz Yeniden Refaha Kavuşuyor.’’ şeklinde konuştu.

Kamil Ergün, basın mensuplarına bazı hizmet projelerini ise şu şekilde sıraladı; “Depreme hazırlık, kentsel dönüşüm, trafik, otopark, sosyal tesisler, çocuk sokakları, deniz otobüsü, Çayırova-Kirazpınar metrosu, uyuşturucu ile mücadele, meslek edindirme kursları, sokak hayvanlarına yönelik çalışmalar.”

 “Tabela asmakla şehir plancısı olunmuyor”

 YRP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Sezgin de toplantıda yaptığı konuşmada; “Daha iyi bir şeyler yapmak için çalışıyoruz. Gebze’de de hedefimiz bu. Seçimlere 5-6 ay kala tabela asmakla şehir plancısı olunmuyor. Trafik ve otopark konusunda sorunlar var. 5 yıldır hep aynı sorunlar. Meselemiz şahsiyet değil zihniyet meselesi. Herkes Gebze için ‘’İl Yapacağız’’ diyor verilen sözler unutulup gidiyor. Haykelci ve rantçı belediyeciliği reddediyoruz. Yapılan iyi şeyleri de söyleriz, eksiklikleri de söyleriz” dedi.

 “Çakma değil, orijinal aday”

 YRP İl Başkanı Ali Taştan da yaptığı konuşmada, “Kocaeli’de 11 ilçe adayını açıkladık, önümüzdeki hafta Çayırova’yı açıklayacağız. 30 yıl sonra Milli Görüş anlayışını belediyelerde yeniden başlatacağız. Bazıları ‘çakma aday’ diyorlar. Bizim adayımız orijinal aday, Gebze’den aday” şeklinde konuştu.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap