Takım arkadaşları ile birlikte geçirdiği trafik kazası sonrasında yoğun bakıma alınan Yunus Emre Savaş, yaşam savaşını kaybetti. Darıcaspor’un 18 yaşındaki genç futbolcusu Yunus Emre’nin cenazesinde gözyaşları sel oldu.
Darıca’nın amatör spor kulüplerinden Darıcaspor’un U19 takımı futbolcusu Yunus Emre Savaş, yaşama tutunamadı. Geçtiğimiz günlerde takım arkadaşları Bayram Gaymaz ve Emir Albayrak ile birlikte geçirdikleri trafik kazası sonrasında yoğun bakıma alınan Yunus Emre Savaş, hastanedeki yaşam savaşını kaybetti. Spor camiasını yasa boğan ölüm sonrasında birçok spor kulübü, başkanları, yöneticileri, antrenörleri ve futbolcuları tarafından taziye mesajları yağdı.
MUZAFFER BIYIK ACIYI PAYLAŞTI
Dün Mehmet Akif Ersoy Camii’nde ikindi namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından ailesi ve yakınlarının gözyaşları altında son yolculuğuna uğurlanan Yunus Emre Savaş’ın cenazesine; Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Soba, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, AK Parti Darıca İlçe Başkanı Köksal Şakar, CHP Darıca İlçe Başkanı Hüseyin Cihan Özaltan ve meclis üyeleri, Darıcaspor Kulüp Başkanı Lokman Demirtaş, ilçe başkanları, spor kulüplerinin başkanları, antrenörler, futbolcular ve spor camiasından çok sayıda isim katıldı.