Zafer Partisi Darıca Belediye Başkan Adayı Özgür Kaleözü, Batıyakası Medyayı ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Kömürcü tarafından karşılanan Başkan Adayı Özgür Kaleözü ve beraberindeki partililer, seçim çalışmaları ve gündemdeki konular ile yapmayı düşündüğü projeler hakkında bilgilendirmede bulundular. 2018 yılında Darıca’da ikamet eden Kaleözü Darıca’nın güzel projelerle bölgenin kültürel ve sanatsal anlamda daha güzel bir kent olması için gayret edeceğini söyledi. Bülent Kömürcü Özgür Kaleözü ve beraberindeki partililere ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti çalışmalarında başarılar diledi.
![](https://batiyakasitv.com/wp-content/uploads/2024/01/zafer-1.jpeg)