BARIŞ TATOĞLU ‘’SONUNA KADAR ADAYIM’’

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gebze Belediye Başkan aday adayı Barış Tatoğlu yaptığı açıklamada partililere seslenerek çekileceği yönünde söylentilere itibar etmemelerini istedi.

Uzun yıllar Gebze Belediyesi’nde çalıştıktan sonra emekli olan Tatoğlu aday adaylığı ile ilgili yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi; ‘’Yerel seçimleri takvimi açıklanması ile, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ’den Gebze Belediye Başkan aday adayı oldum, benim dışımda kimse aday adayı olmadı. Son günlerde bazı kirli eller, sözde siyasi kurnazlıklar yaparak ithal aday yada tepeden inme aday arayışına girmiştir. Medeni cesareti olan kişiler, aday adaylık sürecinde dosyasını, gerekli mercilere iletmesi gerekirdi, onun dışında yapılan her hamle örgütü, kurumsal yapıyı, delegeyi saygısızlıktır.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel Büyük Kurultay’da İl, ilçe ve meclis üyeliği seçimlerinde ön seçim yapacağına dair beyanda bulunmuştu. Partimizden beklentimiz, ön seçim ve hukukun işletilmesidir. Ayrıca Gebze’de bazı kişi ve kişiler, aday adaylıktan çekildiğim yönünde dedikodu çıkarmaya çalışmaktadır.

Gebze Kamuoyu bilsin ki, Gebze’nin tek aday adayı olarak sonuna kadar aday adayıyım. Bizden duymadığınız hiçbir söze açıklamaya itibar etmeyiniz.

Cumhuriyetin en büyük değeri, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 100. Yılında hiçbir ayak oyunu yada siyasi kurnazlığa ne genelde, ne de yerelde kurban gitmeyecektir.’’

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap