BAŞKAN KARTAL’DAN DARICA VE BÜYÜKŞEHİR İDDİASI

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma


İYİ Parti Darıca İlçe Başkanı Soner Kartal, hem Darıca’da, hem de Büyükşehir’de seçimi kazanacaklarını söyleyerek, “31 Mart’a kadar sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız. Biz, kendimize güveniyoruz. Bu güveni de vatandaşlarımızdan alıyoruz” dedi.


İYİ Parti Darıca İlçe Başkanı Soner Kartal, 31 Mart yerel seçimlerine 1 ay kala genel değerlendirmelerde bulundu. Darıca teşkilatı olarak seçime hazır olduklarını belirten Kartal, hem büyükşehirde, hem de Darıca’da 1 Nisan sabahı İYİ Parti belediyeciliğine uyanacaklarını söyledi. Partinin en üst kademesinden en alt kademesine kadar çok iyi bir iletişim içinde olduklarını kaydeden Başkan Kartal, yaptıkları istişareler neticesinde planlı ve profesyonel bir çalışma yürüttüklerini ifade etti.


“EL ELE, KOL KOLAYIZ”
Darıca’da seçimi kazanacaklarını yineleyen Kartal, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Gencay Yıldıztekin’e en büyük desteğin Darıca’dan geleceğine vurgu yaptı. Kartal açıklamasında, “GİK Üyelerimiz Cumali Durmuş ve Gökçe Nesli Kondu Çağlayan, Kocaeli Milletvekilimiz Lütfü Türkkan, İl Başkanımız Nusret Acur, İl Kadın Politikaları Başkanımız Yasemin Met, İl Gençlik Kolları Başkanımız Mustafa Mutlu Sarı, Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Gencay Yıldıztekin, İl SKM Başkanımız Şaban Ufuk, Darıca Belediye Başkan Adayımız Özhan Aşkın Öztürk, Darıca İlçe SKM Başkanımız Emel Parmaksız, Darıca İlçe Kadın Politikaları Başkanımız Defne Aytekin ve gençlerimiz ile birlikte el ele, kol kolayız. İYİ Parti’nin gücünü 31 Mart’ta göstermek adına topyekün hazırız” dedi.
KARTAL: ÖLÜM OLSA DA SONUNDA, MÜCADELE ETMEZSEM NAMERDİM
İYİ Parti ailesinin her geçen gün büyüdüğünü, Darıcalı vatandaşların partiye ciddi bir eğiliminin olduğunu işaret ederek, “En aktif çalışan parti biziz. İYİ Parti Darıca Teşkilatı olarak, sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız. Biz, kendimize güveniyoruz. Bu güveni de sokaktaki Darıcalı vatandaşlarımızdan alıyoruz” dedi. İYİ Parti Darıca İlçe Başkanı Soner Kartal açıklamasının son bölümünde, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in kürsüdeki konuşmasından esinlenerek, “Ölüm olsa da sonunda, mücadele etmezsem namerdim” dedi.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap