BAŞKANLAR KAMPA GİRDİ!

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
3 Min Okuma

AK Parti’nin belediye başkanları ile Kızılcahamam’da yaptığı istişare kampına; Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası Belediye Başkanları katıldı.

AK Parti’nin 31 Mart yerel seçimlerinin ardından seçim sonuçlarını iyi analiz etmek ve yol haritasını belirlemek amacı ile başlattığı kampların ilki geçtiğimiz ay milletvekilleri, partinin kurucuları ve MKYK üyeleri ile yapıldı. Ankara Kızılcahamam’da yapılan ilk kampın ardından ikinci kamp belediye başkanları ile yapılmaya başlandı. Toplantıya; Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Gebze Bölgesinden Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Dilovası Belediye Başkanı Ramazan Ömeroğlu katıldı.

SEÇİM SONUÇLARI KONUŞULDU

İstişare ve değerlendirme kampında, 31 Mart yerel seçim sonuçları ve parti çalışmalarının yanı sıra ekonomi, enerji, tarım, ulaştırma, kültür ve turizm ile çevre konuları da görüşüldü. Kampta Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy da sunum yaptı. Toplantıda ayrıca sokak havanları sorunu ile ilgili belediye başkanlarının görüşleri alındı.

“ESER VE HİZMET SEFERBERLİĞİ”

Kampa katılan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, “Milletimiz ve memleketimiz için her geçen gün daha iyisini yapma gayretiyle, ülkemizi geliştirme ve milletimizin refah seviyesini yükseltme hedefine doğru istişare yoluyla ilerlemeye devam ediyoruz. Kızılcahamam Kampımızın ikinci günü de yoğun bir gündemle sürüyor. Bugün Bakanlık ve Başkanlıklarımızın sunumlarını dinleyecek, ardından Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleri ile genel bir değerlendirme toplantısına katılacağız. Tevazu ve samimiyetten taviz vermeden önümüzdeki hizmet dönemini tam anlamıyla bir icraat, eser ve hizmet seferberliğine dönüştürmeyi sürdüreceğiz. Her birimiz ilimizde ve ilçelerimizde davamıza, ülkemize ve milletimize hizmet etmek için var gücümüzle çalışacak, gayret gösterecek ve özveriyle çabalayacağız. Rehavete kapılmadan, kibirlenmeden ve büyüklenmeden, milletimizin beklentilerine cevap vermeye devam edeceğiz. Yolumuz açık, Rabbim yar ve yardımcımız olsun” dedi.

“TÜRKİYE İÇİN CANLA BAŞLA ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ise, “AK Parti Genel Merkezimiz tarafından düzenlenen Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantımıza, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın katılımlarıyla devam ediyoruz. AK Kadrolar olarak Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde; tevazu, samimiyet ve gayretle Türkiye için canla başla çalışmaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap