CHP ÇAYIROVA’DAN GÖVDE GÖSTERİSİ

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
9 Min Okuma

CHP Çayırova Belediye Başkanı Muharrem Gökçe’nin aday tanıtım programı şölen havasında geçti. Aday tanıtım programda konuşan CHP’li Muharrem Gökçe, “Her birimizin enerjisi köklü partimiz CHP için, ülkemiz için hayati önem taşıyor” dedi.

CHP Çayırova Belediye Başkan Adayı Muharrem Gökçe’nin aday tanıtım programı Çayırova Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Aday tanıtım programına CHP Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı, CHP Kocaeli Milletvekilleri Muhip Kanko ve Nail Çiler, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Atasoy Bilgin, İl Kadın Kolları Başkanı Merve Tüysüz, Çayırova İlçe Başkanı Binali Eniş ve eşi Müjgan Eniş, CHP Çayırova Belediye Başkan Adayı Muharrem Gökçe ve eşi Gülizar Gökçe, Darıca İlçe Başkanı Hüseyin Cihan Özaltan, Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, Dilovası İlçe Başkanı Servet Turan, Gebze Belediyesi Önceki Dönem Başkanı Mehmet Emin Akın, Çayırova Belediyesi Önceki Başkanı Timur Koç, CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Av. Saide Arslan Çalışkan, ilçe kadın ve gençlik kolları başkanları, il ve ilçe yöneticileri, mahalle muhtarları, STK temsilcileri ile çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.

“KOCAELİ’NE ESER BIRAKMADILAR”

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan programda ilk olarak CHP Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı konuştu. CHP’li Bülent Sarı konuşmasında, “Bu kenti yönetenler uzun yıllardır bu kente hiç bir eser bırakmadılar. Kocaeli’nde eser bırakanlar sosyal demokrat belediye başkanlarıdır. Kocaeli’de hiçbir vizyon projesi yapılmamıştır. 31 Mart akşamı sosyal demokrat belediyeciliği Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile buluşturacağız. Yıllarını kaybeden Kocaeli için zafer gününe kadar çalışmaya devam edeceğiz” dedi. CHP’li Bülent Sarı’nın ardından CHP Çayırova İlçe Başkanı Binali Eniş yaparak, “Ülkesine gönül vermiş ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin bugün burada olması sebebi, değerli hepinizi saygıyla, sevgiyle selamlıyorum hoş geldiniz.

“GÖKÇE’Yİ BELEDİYE BAŞKANI SEÇTİRECEĞİZ”

Bugün tarihi bir gün, bugün Çayırova’yı daha yüksek hedeflere ulaştırmak için rotamızı belirledik. Sosyal demokrat belediyecilik, halka hizmet, doğaya hizmet, doğruyu savunmak, iyi bir tek üretmek, bir ülke geliştirmek ve birlikte yönetmektedir Bu bir suç değildir. Bu bir haktır. Bu seçimi ne pahasına olursa olsun kazanacağız. Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayını kimse kusura bakmasın, kimseye yedirmem. Gün Muharrem Gökçe’nin yanında olma günüdür. Kimse kusura bakmasın. Kimse alınmasın. Kimseden ricada bulunamıyorum. Kimseyi sokağa davet etmiyorum. Ben ilçe başkanı olarak örgüte görev veriyorum. O sokağa ineceğiz ve Muharrem Gökçe’yi belediye başkanı seçtireceğiz” diye konuştu. Binali Eniş’in ardından CHP Kocaeli Milletvekilleri Muhip Kanko ve Nail Çiler de birer selamlama konuşması yaptılar.

“BU MİLLETE BORCUM VAR”

CHP’li vekillerin ardından alkışlar ve sloganlar eşliğinde sahneye davet edilen CHP Çayırova Belediye Başkan Adayı Muharrem Gökçe eşi ve çocuklarıyla birlikte sahneye çıktı. CHP’li Muharrem Gökçe ailesiyle birlikte kültür merkezini hınca hınç dolduranları selamlayan CHP’li Gökçe ardından kürsüye gelerek konuşması yaptı. Kısaca kendisini tanıtan CHP’li Gökçe, “Bu millete ve bu devlete borçlu olan bir kardeşinizim. Hepinize bir borcum var. Bu borcu ödemek için yola çıktım. Üniversite okumak için elimde bir bavulla İstanbul’a gelince ne bir yakınım ne de gidecek bir yerim vardı. Memleketteki babamı telefonla arayıp ne yapacağımı sorunca CHP’nin binasın sor bul. Oraya gidip durumuna anlat onlar sana yardım edeceklerdir dedi. CHP ilçe başkanı beni evinde misafir ettikten sonra üniversiteye kaydımı yaptırdı. CHP’de siyasete böyle başladım. İstanbul Üniversitesi mühendislik fakültesi ardından işletme okudum. Eğitim hayatıma devam ediyorum.

“POZİTİF DEĞİŞİMLERİN İZLERİNİ GÖRECEKSİNİZ”

Bugün burada, bir araya gelmemizin sebebi, sadece bir seçim çalışması ya da rutin bir toplantı değil.  Bizler, büyük bir ailenin, büyük bir vizyonun parçaları olarak buradayız.  Partimizin her bir ferdi olarak, içimizdeki moral ve motivasyonun ne denli önemli olduğunu hepimiz biliyoruz.  Bu, sadece seçim zamanlarında değil, her zaman, omuz omuza verdiğimiz mücadelede en büyük gücümüz. Birbirimize olan inancımız, birlikte başarabileceğimiz her zaman her şeyin temelini oluşturur. Bu yüzden, her birimizin katkısı, her birimizin enerjisi köklü partimiz CHP için, ülkemiz için hayati önem taşıyor. Parti içi dayanışma ve motivasyonumuzu her daim yüksek tutarak, hedeflerimize emin adımlarla yürüyeceğiz. Çayırova’da değişime olan vurgumuz, sadece kelimelerde kalmayacak. Çayırova’nın her bir köşesinde, her bir sokağında, her bir yüzünde pozitif değişimlerin izlerini göreceksiniz.

“ÇAYIROVA’MIZDA DEĞİŞİMDEN KORKMUYORUZ”

Durduğu yerde duran, ilerleme kaydetmeyen ve gelişim göstermeyen bir yapıda olmayacağız. Yenilikçi projelerimizle, Çayırova’mızda her bir vatandaşının hayatını kolaylaştırmak, yaşam kalitesini artırmak için çalışacağız, bunun için yola çıkıyoruz. Çayırova’mız da değişimden korkmuyoruz; çünkü değişim demek, daha iyiye doğru bir adım atmaktır. Rotamız, sadece bugünü değil, yarını da kapsayan, uzun süreli refaha dayanan bir Çayırova hayalidir. Vizyon sahibi bir kent, sadece ekonomik olarak değil, kültürel, sosyal, eğitimsel ve çevresel olarak da kendini geliştiren, ilerleyen bir kent demektir. Biz, Çayırova’yı sadece yaşanılabilir bir şehir yapmakla kalmayıp, aynı zamanda herkes için adil, eşit ve kucaklayıcı bir kent yapmayı hedefliyoruz. Bu vizyon, partimizin, halkımızın ortak emeği ve hayalidir. Bizler de bunu gerçekleştirmek adına harekete geçiyoruz.

“ÇAYIROVA’MIZIN GELECEĞİNİ ŞEKİLLENDİRECEĞİZ”

Çayırova’mızı kalkındırırken bir diğer önemli husus ise, üniversite ile Çayırova’mızın buluşmasıdır. Bu buluşmayla birlikte Çayırova’mızın ekonomisi de hareketliliği de artacaktır. Amacımız bunu gerçekleştirerek Çayırova’mızın gelişimine katkı sunmaktır. Üniversitemizle ortak projelerimiz, Çayırova’mızın gençlerine daha fazla fırsat sunacak, eğitimin gücünü her alanda hissettirmektir. Gençlerimizin enerjisi ve yenilikçi fikirleri, Çayırova’mızın geleceğine yön verecek. Bu işbirliği, kentimizin kültürel, sosyal ve ekonomik gelişimine katkıda bulunacak, gençlerimize umut olacak. Hedeflerimize doğru emin adımlarla ilerlerken, her birinizin desteği, önerisi ve katkısı bizim için çok değerli. Unutmayın, bu, sadece bir seçim çalışması değil, Çayırova’mızın geleceğini şekillendirme ve vizyon çalışması olacaktır. Birlikte çalışarak, birlikte başaracağız. Beni doğuran anama, büyüten babama, eşime, çocuklarıma, partime ve tüm Çayırova halkına yetimin hakkına göz dikmeyeceğime dikene izin vermeyeceğime, bana güvenen hiç kimsenin güvenini boşa çıkarmayacağıma söz veriyorum.

“SOSYAL DEMOKRAT VE HALKÇI PROJELERDİR”

10 ana başlıkta kısa olarak söyleyeceğimiz proje başlıkları,  siz Çayırova halkının desteği ile hep birlikte yapacağız. Projelerimizin hepsi, CHP belediyelerinde uygulanmış ve başarıyla hayat geçmiş, sosyal demokrat ve halkçı projelerdir. Katılım ve şeffaf yönetim; Hesap verebilen, şeffaf ve adil bir şekilde Çayırovamızın tüm dinamiklerinin yer aldığı ortak akılla yöneteceğiz. Alt yapı ve üst yapı; Çayırovamızın tüm mahallelerinin altyapı sorununu biz biliyoruz. Uygulanabilir gerçek projelerle hayata geçireceğiz. Güvenli güçlü Çayırova;  Ülkemizin deprem gerçeğinden dolayı sürekli büyük acılar yaşıyoruz. Çayırova’mızda yerinden dönüşümü biz sağlayacağız. Bu kentin hakkını, bu kentin halkıyla paylaşacağız. Parklar ve meydanlar; Çayırova’mızı daha yeşil parklara, sağlıklı ve güvenlikli, bu şehre yakışır meydanlarla donatacağız. Engelsiz ulaşımı öne çıkararak, parklarımız ve meydanlarımızı yaparak her yaşın rahatça zaman geçirebileceği alanlar haline getireceğiz.

“SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ CHP’DE”          

Çocuklar; Çayırova’mızın çocukları gülecek. Geleceğimizin emaneti olan çocuklarımızın sağlıklı ve güvenli koşullarda kreşlerde yetişmelerini sağlayacağız. Çayırova çocukları projemizde, maddi durumu iyi olmayan ailelerin çocuklarına öğrenim boyunca destek vereceğiz. Gençler; gençler bu şehri sizin için yaşanacak hale getireceğiz. Sinema ve spor tesislerimizle sizlerin hep yanında olacağız. Kadınlar; kıymetli annelerim, bacılarım ablalarım sizleri unuttum sanmayın. Sizin de sorunlarınızı biliyorum. Çözümleri bizde çözümleri Cumhuriyet Halk Partisi’nde.  Sosyal hizmetler; sosyal belediyecilik halka dokunan projelerle olur. Kent yoksulluğunu çözen sosyal belediyeciliği, Çayırova’mızda yaşama geçireceğiz. Komşularımız ve yatırımlar; Tüm yurttaşlarımız ile beraber güzelim Çayırova’mızda, mutlu yaşamak istiyoruz.

“BİZ KAZANACAĞIZ, ÇAYIROVA KAZANACAK”

Her mahallede çözüm merkezleri kuracağız. Sosyal tesisler;  amacımız Çayırova’mızdaki tüm vatandaşlarımızın yararlanabileceği sosyal tesislerimiz ile kent kültürünün oluşmasına katkıda bulunulacak sosyal projeler ile yapacağız. Sevgili Çayırovalılar Cumhuriyetin çocukları, haydi kalkın ayağı, çocuklarınız için, kadınlarımız için, geleceğimiz için, kalkın ayağa. Gençlerimiz için, daha özgür bir yaşanabilir bir kent için, kalkın ayağı… Sevgili Çayırovalılar, kalkın ayağı… Biz inandık, kazanacağız, kazanacağız. Bizler inandık, bu yola çıktık. Düşün ardıma, sizlerle kazanacağız… Haydi, gençler, haydi kadınlar, haydi Çayırovalılar. Çayırova için rota oluşturuldu. Biz kazanacağız,  biz kazanacağız, Çayırova kazanacak” dedi.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap