CHP DARICA, EMEKLİLERİ ANKARA’DAKİ MİTİNGE GÖTÜRECEK

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

CHP Darıca İlçe Başkanlığı, CHP Genel Merkezi’nin Ankara’da düzenlediği ‘Büyük Emekli Mitingi’ne Darıca’dan araç kaldıracak.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Merkezi, emeklilerin maaşlarının asgari ücret düzeyine yükseltilmesi ve seslerini duyurmak amacıyla ‘Büyük Emekli Mitingi’ düzenliyor. 26 Mayıs Pazar günü Ankara Tandoğan’da gerçekleştirilecek olan mitinge, Darıca’dan da geniş bir katılım sağlanacak. CHP Darıca İlçe Başkanlığı, mitinge katılmak isteyenler için araç kaldıracak. Darıca’da yaşayan tüm emeklileri mitinge davet eden CHP Darıca İlçe Başkanı Hüseyin Cihan Özaltan, “26.05.2024 Pazar günü Ankara’da gerçekleşecek olan Büyük Emekli Mitingi’ne ilçe başkanlığımızdan araç kaldırılacaktır. Emeklilerimizin haklarını savunmak ve taleplerini duyurmak için tüm emeklilerimizi bu önemli etkinliğe katılmaya çağırıyoruz” dedi.

“HER PLATFORMDA SESİMİZİ YÜKSELTMEYE ÇALIŞIYORUZ”

Özaltan, emeklilerin ekonomik ve sosyal haklarının iyileştirilmesi için uzun süredir mücadele ettiklerini vurgulayarak, “Emeklilerimizin yaşam standartlarının yükseltilmesi, maaşlarının asgari ücret düzeyine çıkarılması için her platformda sesimizi duyurmaya çalışıyoruz. Bu miting de emeklilerimizin taleplerini en güçlü şekilde dile getireceğimiz bir fırsat olacak. Tüm emeklilerimizi birlik ve beraberlik içinde mitingimize katılmaya davet ediyoruz” ifadelerini kullandı. CHP Genel Merkezi tarafından düzenlenen mitingde, emeklilerin yaşadığı sıkıntılar ve talepler dile getirilecek. Mitingin, emeklilerin sorunlarına dikkat çekmek ve çözüm önerilerini sunmak amacıyla önemli bir adım olması bekleniyor. Darıca’dan mitinge katılmak isteyenler, CHP Darıca İlçe Başkanlığı ile iletişime geçerek araçlarla ilgili detaylı bilgi alabilecekler. Başkan Özaltan, emekliler için kaldırılacak araçta yerini ayırtmak isteyenlerin; 0507 623 32 49 numaralı telefonu aramasını istedi. Mitingin, emeklilerin hak arayışında önemli bir dönüm noktası olması hedefleniyor.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap