CHP DARICA’DAN GÖVDE GÖSTERİSİ

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
4 Min Okuma

CHP Darıca İlçe Başkanlığının düzenlediği birlik ve dayanışma yemeği, adeta gövde gösterisine dönüştü. Vaha Park  Düğün ve Davet Salonunda gerçekleştirilen dayanışma yemeğine; CHP Kültür Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koza Yardımcı, CHP Kocaeli Milletvekili Harun Özgür Yıldızlı, CHP Parti Meclis Üyesi Baki Aydöner, CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik, CHP Gençlik Kolları MYK Üyesi Caner Arduç, CHP 24. Dönem Kocaeli Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan, CHP Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı ve İl yöneticileri, çevre ilçelerin başkanları ve yöneticileri, meclis üyeleri ve partililer katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan CHP Darıca İlçe Başkanı Hüseyin Cihan Özaltan,  yönetim olarak ilçe kongresinin ardından çalışmalara başlayarak 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlere hazırlandıklarını , kol kola birliktelik içinde çalışarak seçimi kazanacaklarını ifade etti ve katılımlarından dolayı tüm partililere teşekkür etti.

KOCAELİ 12. BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ OLACAK

İl Başkanı Bülent Sarı’da gecede yaptığı konuşmasında; ‘’ilçe, il kongreleri ve kurultayımız CHP’ye yakışır bir vaziyette, demokrasi şöleni içinde bitti.Bu demokrasi şölenini yaşatanlara teşekkür ediyorum. Artık yerel seçimlere hazırlanıyoruz, pazartesi gününden sonra yerel seçim meşalesi yakılacak, adaylarımız belirlenecek. Ben, Darıca belediyesini CHP’nin kazanacağına yürekten inanıyorum. Aday belirlemede gönlümüzde ön seçim yatıyor bunun için partimden talepte bulunacağım. İddialıyız 31 Mart 2024’te Büyükşehir Belediyesini de kazanacağız. Kocaeli 12. Büyükşehir belediyesi olacak.’’ Dedi.

HEPİMİZDE TARİHİ BİR YÜK VAR

CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik, CHP’nin ülkeye demokrasi getiren bir parti olduğunu söyledi. Çelik şöyle devam etti; CHP önce delegesini belirler, sonra ilçe başkanını ardından il başkanını, sonunda da genel başkanını seçer. Bunun adı demokrasidir işte bu yüzden CHP ülkeye demokrasiyi getiren partidir. Seçimlerin ardından genel başkanımızı seçtik buradan Genel Başkanımız Kemal Kılıdaroğlu’na hizmetlerinden ve büyük emeklerinden dolayı bir kez daha yürekten teşekkür ediyorum. Bu arada bugün İstanbul’da beraber olduğumuz genel başkanımız Özgür Özel sizlere selamlarını iletmemi istedi. Önümüzde yerel seçim var ve hepimizde tarihi bir yük var. Bu nedenle çok çalışarak güçlü mücadele ile kenetlenerek Darıca’daki 8 bin oy farkını kapatarak seçimi kazanacağız. Ayrıca Kocaeli’yi de kazanacağız. Kocaeli’yi kazanmak Türkiye’yi kazanmaktır.’’ Dedi.

DARICALILARA TEŞEKKÜR

CHP Kocaeli Milletvekili Özgür Harun Yıldızlı’da konuşmasına partililere teşekkür etti. 37 yıl sonra bir örgüt başkanını Ankara’ya gönderdikleri için partililere teşekkür eden Yıldızlı, ‘’Darıcalı seçmenlere de ayrı bir teşekkür ediyorum.Diğer vekillerimiz mecliste adalet nöbetinde oldukları için geceye katılamadı sizlere selamlarını iletiyorum. Vekillerimiz neden adalet nöbetindeler çünkü bu ülkede adalet yoktur, hükümet yoktur, gazeteciler hapiste, içerde katiller dışarda. Ülkenin durumu çok kötü ülkenin sizlere ve CHP’ye ihtiyacı var. Bu nedenle 31 Mart’taki seçimleri kazanacağız.’’

DARICALI SAYILIRIM

CHP Parti Meclisi üyesi Baki Aydöner’de Darıca’nın kendisi için ayrı bir yeri olduğunu söyledi. Dedesinin Kazım Karabekir Mahallesi’nde oturdu için çoçukluğunda Darıca’ya gidip geldiğini söyleyen Aydöner, tüm Darıcalılara selamlarını iletti.MERKEZ ATAMA İLE OLMAYACAK

CHP Kültür Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koza Yardımcı’da konuşmasında yerel seçimde adayların merkez ataması ile olmayacağını adayları hep birlikte belirleyeceklerini vurgulayarak ‘’el ele kol kola sahada mücadele ile kazanacağız’’ dedi.

Gece müzik gruplarının şarkıları, türküleri ve halaylarla devam etti.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap