CHP GEBZE’DE EMEK MİTİNGİ DÜZENLİYOR

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

CHP, asgari ücretli çalışanların sesini duyurmak amacıyla 30 Haziran Pazar günü Gebze’de ‘Emek Mitingi’ düzenleyecek.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in katılacağı miting öncesi açıklama yapan CHP Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı, işçiler için meydanları dolduracaklarını belirtti. Sarı, ekonomik krizin etkilerini her alanda hissettiklerini ve çiftçi, emekli, atanamayan öğretmenler gibi tüm kesimlerin yanında olduklarını vurguladı. Miting, Gebze Mevlana Mahallesi Pazar yerinde saat 17:00’de gerçekleştirilecek.

GEBZE’DE MEYDANLARI DOLDURACAĞIZ

Bülent Sarı açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Ülkemiz tarihinin en derin ekonomik krizlerinden birinin içinde olduğu gerçeğini hayatın tüm alanında hissediyoruz.   Türkiye’nin 1. Partisi olan Cumhuriyet Halk Partisi olarak durmadan çalışacağız. Çiftçiyi, emekliyi, atanamayan öğretmenlerimizi nasıl unutmadıysak onlar için meydanlarda olduysak işçilerimiz için de 30 Haziran’da Genel Başkanımız Özgür Özel’in katılımıyla Gebze’de meydanları dolduracağız. Cumhuriyet Halk Partisi olarak işçinin ve öğrencinin yanındayız. Evde her akşam ne yemek yapacağını düşünen ev hanımlarının yanında olmaya devam edeceğiz.

Bu düşüncelerle tüm kenti 30 Haziran Pazar günü saat 17:00’da Gebze Mevlana Mahallesi Pazar yerinde gerçekleştirecek olduğumuz Emek Mitingi ‘ne davet ediyorum. Eşit yurttaşlık, adil gelir dağılımı, kaliteli eğitim ve tarafsız adalet sistemini getirene kadar mücadeleye devam edeceğiz.”

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap