CHP’Lİ ÇALIŞKAN’DAN ÖĞRENCİLER İÇİN SAĞLIKLI BESLENME VE SÜT DESTEĞİ SÖZÜ

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

Cumhuriyet Halk Partisi Darıca Belediye Başkan adayı Saide Arslan Çalışkan’dan öğrenciler için 1 öğün sağlıklı beslenme desteği Halk Süt sözü.

CHP Darıca Belediye Başkan adayı Saide Arslan Çalışkan, seçim çalışmalarında Darıcalıları ziyaret ediyor seçilmesi durumunda 1 Nisan tarihinden sonra ilçe de nelerin değişeceğini anlatıyor projelerini açıklıyor. Arslan dün Darıca kapalı pazarında vatandaşlarla biraraya geldi. Çalışkan, Kadın Kolları Başkanı Cangül Aküzüm ve yönetimi, İlçe yöneticileri ve meclis üyesi adaylarıyla birlikte Pazar alışverişi yapan vatandaşlarla sohbet etti çalışmalarını anlattı destek istedi.

Başkan Adayı Saide Arslan Çalışkan daha sonra Faik Şahenk ilköğretim okulu çıkışında Gençlik Kolları Başkanı Eren Korkmaz ve yönetimi ve Meclis Üyesi Adaylarıyla birlikte velilerle buluştu. Okul çıkışında çocuklarını bekleyen velilerle sohbet edip destek isteyen Başkan Adayı Çalışkan, 1 Nisan’dan sonra hayata geçirecekleri öğrenciler ‘’Bir öğün sağlıklı beslenme desteği ile Halk Süt’’  projesini anlattı. Yaşanan ekonomik kriz nedeniyle ailelerin oldukça zor durumda kaldıklarını ifade eden Çalışkan belediye olarak beslenme desteği ve süt projesi ile hem velilere katkı hem de öğrencilerin dengeli beslenmelerine destek sağlayacaklarını ifade ederek hiçbir öğrencinin okula aç gitmesini istemediklerini vurguladı. Velilerden gördüğü destek üzerine teşekkür eden Başkan Adayı Çalışkan daha güzel bir Darıca için el ele gönül gönüle çalışacaklarını ifade etti.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap