‘CUMHUR İTTİFAKI’ 31 MART SEÇİMLERİNDEN ÇOK EMİN

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
2 Min Okuma

Darıca Belediye Başkanı ve başkan adayı Muzaffer Bıyık, Cumhur İttifakı ilçe başkanlarını ziyaret ederek, “Cumhur İttifakı olarak omuz omuza, emin adımlarla yürüyoruz” dedi.

Darıca Belediye Başkanı ve başkan adayı Muzaffer Bıyık, Cumhur İttifakı üyelerini AK Parti Darıca İlçe Başkanı Köksal Şakar ile birlikte ziyaret etti. Önce, Milliyetçi Hareket Partisi Darıca İlçe Başkanı Mustafa Yıldırım’ı ziyaret eden Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ve AK Parti Darıca İlçe Başkanı Köksal Şakar, daha sonra Büyük Birlik Partisi Darıca İlçe Başkanı Vedat Yılmaz’ı ziyaret ederek istişarelerde bulundu. Cumhur İttifakı ilçe başkanları ve yönetimlerine misafirperverliklerinden ötürü teşekkür eden Başkan Bıyık ve Şakar, Cumhur İttifakı’nın kendinden çok emin olduğunu ifade ederek, 31 Mart’taki yerel seçimlerinden yine zaferle çıkacaklarını dile getirdi.

“İLÇEMİZİN GELECEĞİ VE REFAHI ÖNEMLİ”

Ziyaretlerin ardından konuşan Başkan Bıyık, “Cumhur İttifakı olarak omuz omuza, emin adımlarla yürüyoruz. Bu kapsamda, ilçe başkanlarımızı ziyaret ederek bir araya geldik. İlçemizin geleceği ve halkımızın refahı için yapılacak çalışmaları istişare ettik. Cumhur İttifakı’nın değerli üyeleri olan ilçe başkanlarımıza ve yönetimlerine teşekkür ediyoruz. Misafirperverlikleri ve teveccühleri için kendilerine minnettarız” dedi.

“HALKIMIZA DAHA İYİ HİZMET ETME GAYESİ TAŞIYORUZ”

AK Parti Darıca İlçe Başkanı Köksal Şakar ise şunları söyledi: “Cumhur İttifakı olarak birlik ve beraberlik içinde ilerliyoruz. Bu birlikteliğimiz, ilçemizin daha da güçlenmesine ve hizmetlerin daha etkin bir şekilde sunulmasına olanak sağlayacak. İlçe başkanlarımızla gerçekleştirdiğimiz bu istişareler, halkımıza daha iyi hizmet etmek adına önemli bir adım.”

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap