DARICA’NIN İKİNCİ KADIN BAŞKAN ADAYI FATMA KURTULUŞ

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

Uzun yıllardır Gebze’de Diş Hekimliği yapan Fatma Kurtuluş yerel seçimlerde Darıca Belediye Başkan adayı oldu.

31 Mart yerel seçimlerinde Darıca’da ikinci kadın belediye başkan adayı çıktı. CHP Darıca Belediye Başan adayı Av. Saide Arslan Çalışkan’ın ardından Yeniden Refah Partisi’nden Darıca Belediye Başkan Adayı Diş Hekimi Fatma Kurtuluş partisi tarafından belediye başkan adayı olarak belirlendi.

FATMA KURTULUŞ KİMDİR? 

  Kırklareli İmam Hatip Lisesinin ilk kız mezunlarından. Kırklareli imam hatip lisesini dereceyle bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini bitirdi.

 Mesleğinde Aesthetic ve Rekonstrüktive Diş Hekimliği alanında başarılı olup Türkiye Genelinde Gebze başta olmak üzere İstanbul Kocaeli lokasyonlarında konferans ve Eğitimler düzenlemekte.

2002/ 2006 yılları arasında özel bir Hastanede ardından Darıca Farabi Ağız Diş Hastanesi’nde görev yaptı. 2016’da Medar Hastanesi Diş Bölümü işletmesi ve yöneticiliği yapan Fatma Kurtuluş; 2018 yılında Gebze’de özel Hastanede Ağız Diş Sağlığı ve Hastalıkları birimininde yöneticilik ve işletmecilik yaptı. Yine eş zamanlı Clinic Dentaline Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini hizmete açtı. Hali hazırda estetik alanında yaptığı ağız diş sağlığına dair vakalar yurt dışı platformlarda da Türkiye’mizi temsil etti. 23 yıldır şirin Darıca’da yaşamaktadır.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap