DEVA PARTİSİ İLÇE BAŞKANI İSTİFA ETTİ

Batı Yakası TV
Batı Yakası TV  - Editör
1 Min Okuma

DEVA Partisi’nde sular bir türlü durulmuyor, genel seçimlerin ardından başlayan istifa süreci halen devam ediyor, en son olarak da İzmit İlçe Başkanı Av. Erdinç Işık partisinden istifa etti
Ali Babacan’ın Genel Başkanlığı’nda kurulan Demokrasi ve Atılım Partisi’nde (DEVA Partisi)  Genel Seçimler sonrasında hızla başlayan istifalar devam ediyor.
Genel Başkan Ali Babacan’ın, “Türkiye genelinde seçimlere kendi adımızla sanımızla, şanımızla gireceğiz” açıklaması ardından başta Kocaeli olmak üzere ülkenin hiçbir vilayetinde kendi adaylarıyla seçimlere girmemesi ve genel merkez yöneticilerini milletvekili olarak TBMM’ye göndermesi ardından partide başlayan İstifa sürecine en son olarak DEVA Partisi İzmit İlçe teşkilât Başkanı Avukat Erdinç Işık da katıldı.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Av. Erdinç Işık, “Kocaeli İl Başkanlığı’nın kurulmasından İzmit İlçe Başkanlığı’nın yeniden yapılandırılmasına kadar partinin pek çok alanında canla başla ve fedakârca çalıştık. Bu süreçte yanımda olan ve bana destek olan herkese teşekkür ediyorum . Kararımız ve neticesi hayırlı olsun.” açıklamasında bulundu.

Bu haberi paylaş
Yazar Batı Yakası TV Editör
Takip Et:
Batı Yakası TV - Bölgenin Tek İnternet Televizyonu
yorum Yap